Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 - Laurell K. Hamilton - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 – Laurell K. Hamilton

Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 – Laurell K. Hamilton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 393
Yazar: Laurell K. Hamilton

527 Kişi Tarafından Görüldü

 

Ülkemizde yayınlanmayan ve Dünyada en çok okunan kitaplar arasına girmiş, Laurell K. Hamiltona ait Anita Blake Vampire Hunter serileri bilgi amaçlı olarak siz okurlara sunulmaktadır.

 

Acımasız bir cinayet, hapiste bir şüpheli ve planlanmış bir infaz – ama ya yanlış kişi öldürülmek üzereyse?

 

Bir ABD Mareşali arkadaşı, Anita Blake’ten acil bir konsültasyon için Michigan’ın Yukarı Yarımadasındaki küçük bir topluluğa uçmasını istediğinde, zamanın daraldığını biliyor. O geldiğinde, genç bir kurt leoparın amcasını mümkün olan en korkunç ve kanlı şekilde öldürdüğüne dair birçok kanıt var. Artan kanıtlar ona işaret ettiğinden, bir infaz emri zaten yolda.

 

Yerel polislerin artan baskısına ve ailenin ölü patrikleri için adalet çığlıklarına rağmen Anita, kanıtların pek tutarlı olmadığını çabucak fark eder.

 

Birbirine sıkı sıkıya bağlı topluluk kol kola girmiş ve doğaüstü olaylara karşı korkusu giderek büyüdüğü için zaman Anita’nın aleyhinedir. Gerçeği ortaya çıkarmak ve Polislerin katili yakalayıp yakalamadığını veya masum bir adamı idam etmek üzere olup olmadığını belirlemek için yarışıyor – hepsi adalet adına.

Bir önceki yazımız olan Serpentine: Anita Blake Vampire Hunter Kitap 26 - Laurell K Hamilton başlıklı kitabımızda Serpentine: Anita Blake Vampire Hunter Kitap 26, Serpentine: Anita Blake Vampire Hunter Kitap 26 ekitap indir ve Serpentine: Anita Blake Vampire Hunter Kitap 26 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 – Laurell K. Hamilton” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.