Steelheart (Firefight Reckoners Serisi 1-2) - Brandon Sanderson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Steelheart (Firefight Reckoners Serisi 1-2) – Brandon Sanderson

Steelheart (Firefight Reckoners Serisi 1-2) – Brandon Sanderson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ağustos 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 560
Yazar: Brandon Sanderson

602 Kişi Tarafından Görüldü

Steelheart (Firefight Reckoners Serisi 1), Dünyanın üstüne çöken felaketin gökyüzünde belirmesinin üzerinden on yıl geçmişti. Sıradan insanlar değişmeye başlamış, süperkahramanları andıran Epiklere dönüşmüşlerdi. Ama Epikler halkın dostu değildiler. O muhteşem yeteneklerini, güç için kullanıp insanları sömürüyorlardı.

Kimse Epiklerle savaşamazdı… Asiler hariç. Bunu uzun zamandır beklemiş, planlar yapmış, dünya üzerindeki tüm Epiklerle ilgili bilgi toplamıştı.

Şimdi harekete geçme zamanıydı. İntikam zamanı…

Brandon Sanderson yeni neslin en büyük fantastik yazarlarından biri olarak görülüyor. Tolkien’in mirasçısı Robert Jordan’ın Zaman Çarkıserisinin devamını yazması için Sanderson’ın seçilmesi yazarın tüm dünyada tanınmasını sağladı.

David Gemmell Legend Ödülleri’ne dört yılda altı kez aday gösterilen tek yazar olan Sanderson, 2011 ve 2012’de bu ödülün sahibi oldu. Romantic Times Reviewers ödülüne de iki kez sahip olan yazar, John W. Campbell Award for Best New Writer ödülüne aday oldu ve New York Times Hardcover Fiction Best-Seller Listesi’nde altı kez yer aldı.

Steelheart (Firefight Reckoners Serisi 2)

Yeni neslin en büyük fantastik yazarı olarak kabul edilen Brandon Sanderson anti-kahramanların destanını yazmaya devam ediyor. Asilerin bir Yüksek Epik öldürmesi imkansız derlerdi; ta ki David yenilmez, ölümsüz ele geçirilemez Steelheart’ın sonunu getirene dek…

Bu inanılmaz gelişmenin ardından David’in kafasında yeni sorular belirdi. Hem de büyük sorular… Ama yanıtları Newcago’da kimsede bulamıyordu. Manhattan’daki Yeni Babil ona bazı yanıtlar sunabilecek gibiydi. Yüksek Epik Regalia tarafından yönetilen Yeni Babil, onu yanıtları bulmaya yöneltti.

Bunu yaparken de onu hem fiziksel hem de ruhsal olarak zorlayacak bir takım durumlardan geçti.

Bu kitapta ise Asilerin ve Newcago’nun gözbebeği David Charleston ve yol arkadaşları  Babilar’a (Manhattan) gitmek durumunda kalıyor. Babilar’da ise karşılaştıkları durum ise sadece buzdağının görünen kısmı.

Steelheart Reckoners Serisi 1 pdf indir

Steelheart Firefight Reckoners Serisi 2 pdf indir

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.