Sonsuza Kadar (Eversea Serisi 2) - Natasha Boyd - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sonsuza Kadar (Eversea Serisi 2) – Natasha Boyd

Sonsuza Kadar (Eversea Serisi 2) – Natasha Boyd

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2015
Eklenme: Eylül 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Natasha Boyd

1.555 Kişi Tarafından Görüldü

“Jack ve Keri Ann’in hikâyesi devam ediyor…”

Nicholas Sparks’ın Not Defteri sayesinde Noah Calhoun ile tanıştınız. Jamie McGuire sizlere Travis Maddox’u sundu. Ve şimdi sıra Jack Eversea’de, ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun…

Andy’nin arkasından çarpan kapının sesi… herkesi hare­kete geçirmişti. Ben hariç. Benim kalbim çarpıyor, ellerim titriyor, midem bulanıyordu ama kıpırdıyamıyordum.”

Tanrım,” dedi Devon. Uzun bir adım atarak arkam­da belirdi, şu anda sahip olduğum tek arkadaş oydu ga­liba. “Sheila’yı aramamız gerek, geç bile kaldık. Hasar kontrolü yapmalıyız.

O piçe hiç güvenmemiştim zaten.”Az önce kovduğum menajerimin arkasından işaret etti.Sahneyi tekrar gözümde canlandırdım. Beni, kız ar­kadaşımın hamile olduğu yalanıyla avucunun içinde tut­maya çalışan Andy’nin kibirli suratım. Kız arkadaş mı?

Audrey sadece sözleşme gereği kız arkadaşımdı, ilişki­miz son nefesini vereli çok olmuştu.

Halkla ilişkiler uzmanım Sheila’nın adının geçmesi,kafamı yukarı kaldırıp Audrey’nin gözlerinin ta içine bakmama sebep olmuştu. Olduğu yerde kıpırdamadan duruyor, muhtemelen duvara vurduğumdan beri ne ya­pacağını bilemiyordu.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.