Sonsuza Dek (The Selection Serisi 3) - Kiera Cass - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sonsuza Dek (The Selection Serisi 3) – Kiera Cass

Sonsuza Dek (The Selection Serisi 3) – Kiera Cass

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 357
Yazar: Kiera Cass

378 Kişi Tarafından Görüldü

Kiera Cass’in New York Times’ın en çok satan 1 numaralı Selection serisinin büyüleyici üçüncü kitabı America Singer, Veronica Roth’un Divergent’ını, Lauren Oliver’ın Delirium’unu veya Renée Ahdieh’in The Wrath’ini seven okuyucular için mükemmel olan bu baygın YA distopik romantizminde onu sonsuza dek mutlu bir şekilde arar.

Şafak. Seçime girmek America Singer’ın hayatını hayal bile edemeyeceği şekilde değiştirdi.

Saraya geldiğinden beri Amerika, ilk aşkı Aspen’e olan hisleriyle ve Prens Maxon’a karşı artan çekiciliğiyle mücadele ediyor. Şimdi seçimini yaptı. . . ve istediği gelecek için savaşmaya hazır.

Yorum

Illea’nın gelecekteki kraliçesi ve Prens Maxon’un karısı kim olacak?

Cass’in “Seçim” serisinin son kitabı, saraya bir isyancı saldırısının ortasında başlıyor. Kahraman, Amerika, bu distopik destanda seçim sürecinde yarışan dört kadından biridir.

Amerika, cesareti ve güçlü karakteri sayesinde insanların kalbini kazandı. Ancak kral, başarılı olma fırsatlarını baltalamak için elinden gelen her şeyi yapmaya devam eder.

Yarışmacılar Maxon’ın kalbi için yarışırken, dış dünyadan başka birçok olay meydana gelir: Amerika’nın babası ölür ve ona bir mektup bırakır, şehir dışındaki isyancıları ziyaret ederken vurulur, Aspen ve Amerika arasındaki ilişki değişir ve Güneyli isyancılar saldırmaya başlar. kalelerdeki insanlar.

Bu arada, kahramanı, rekabetine dahil olmasına rağmen Maxon’a derinden aşık olmaya devam ediyor. Bu dizinin hayranları finalden hayal kırıklığına uğramayacaklar. Ana olay örgüleri birbirine bağlı ve önceki bölümde cevaplanmayan sorular burada çözülüyor.

Star-cross ikilisinin ilişkisi birçok iniş ve çıkışlara sahiptir, ancak birbirlerine olan aşkları kalır. Daha önceki kitapların popülerliğini koruduğu kütüphanelerde ve güzellik yarışmalarına, distopyalara ve drama dolu aşk romanlarına hayran olanlar için genel olarak satın alınabilir.

Romanda Öne Çıkan Favori Sözler

“Kalbimi kır. İstersen bin kere kır. Nasılsa kırılmak için sadece senindi.”

Karakteriniz hakkında ne hissettiğiniz gerçekten önemli değil; sadece onunla ne yaptığın önemli.

Bir önceki yazımız olan Kara Dul - Daniel Silva başlıklı kitabımızda Kara Dul - Daniel Silva, Kara Dul - Daniel Silva ekitap indir ve Kara Dul - Daniel Silva ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.