Son Kanıt - Robert Dugoni - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Son Kanıt – Robert Dugoni

Son Kanıt – Robert Dugoni

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 445
Yazar: Robert Dugoni

623 Kişi Tarafından Görüldü

Son Kanıt – Robert Dugoni ; Tracy Crosswhite, New York Times’ın en çok satan yazarı Robert Dugoni ikinci kitabında geri dönüyor .

Kovboy olarak bilinen bir seri katil, Kuzey Seattle’daki ucuz motellerde genç kadınları öldürüyor.

Kovboy avdayken, Tracy onu durduracak kanıtları bulabilecek mi, yoksa bir sonraki kurbanı kendisi mi olacak?

çünkü bu soruşturmayı yürütüp sonuçlandıranlar aslında birçok kanıtı da hasıraltı etmişlerdir. Cinayetler sürerken Tracy de tehdit altındadır.

Yazar hakkında

Robert Dugoni, dünya çapında yedi milyondan fazla kitap satan Tracy Crosswhite serisinin eleştirmenlerce beğenilen New York Times, Wall Street Journal ve Amazon’un en çok satan yazarıdır; David Sloane serisi; Charles Jenkins serisi; Anlatımı için AudioFile Earphones Ödülü kazandığı bağımsız romanlar The 7th Canon, Damage Control, The World Played Chess ve The Extraordinary Life of Sam Hell; ve Washington Post’un yılın en iyi kitabı olan The Cyanide Canary adlı kurgusal olmayan sergi. Kurgu dalında Nancy İnci Kitap Ödülü’nün sahibidir ve en iyi roman için Gizem Dostları Benekli Baykuş Ödülü’nü iki kez kazanmıştır.

Uluslararası Gerilim Ödülleri için iki kez finalist ve Harper Lee Hukuk Kurgu Ödülü, Gümüş Falchion Gizem Ödülü ve Amerika’nın Gizem Yazarları Edgar Ödülleri için finalist oldu.

Bir önceki yazımız olan Örümcek Ağı - Agatha Christie başlıklı kitabımızda Örümcek Ağı - Agatha Christie, Örümcek Ağı - Agatha Christie ekitap indir ve Örümcek Ağı - Agatha Christie ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.