Son Hafriyat (Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi) - Emrah Serbes - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Son Hafriyat (Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi) – Emrah Serbes

Son Hafriyat (Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi) – Emrah Serbes

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 11 mart 2015
Eklenme: Haziran 9th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 291
Yazar: Emrah Serbes

2.113 Kişi Tarafından Görüldü

Behzat Ç. Cinayet Büro Amirliği’nde başkomiser, hayata karşı işlenen suçlar uzmanı…Başına gelenlerden sonra lanet etmiş, çekip gitmişti aslında. (Dizinin ilk kitabı Her Temas İz Bırakır’ı okuyanlar bilir.)

Hayır, hâlâ işinin başında!Ama ağzını bıçak açmıyor. Tek bir laf çıkmıyor ağzından. El işaretleriyle,çehresiyle, suskunluklarla anlatıyor anlatacağını – ve tabii dellenmeleriyle..

.Bu bir Ankara polisiyesidir…Behzat Ç. ve ekibi, kötü bir Renault Toros’la Sakarya Caddesi’nden Ayaş’akadar altını üstüne getiriyor Ankara’nın. Sadece cinayetçiler değil,belediyenin envai çeşit birimi de altını üstüne getiriyor Ankara’nın.

Her yer hafriyat. Kavşak inşaatıydı, kabloydu, boruydu, tamirattı…Sadece onlar da değil ama… Kendine “Red Kit” diyen bir adam da çukurlar kazıp duruyor.

Öldürdüklerini tabuta koyup gömüyor o çukurlara gömüp polise haber veriyor. Çok acayip, çok da zeki bir adam bu, feleğin çemberinden geçmiş, içinde intikam acısı… Belli, polisle bir meselesi var.

Behzat Ç. ve ekibi, Ahlak Bürosu’na bile nasip olup da hâlâ kendilerine verilmeyen bir Megane’ın hayalini kurarak, kötü Renault’yla Ankara’da fink atıp Red Kit’i arıyor.

Bir Ankara polisiyesi…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.