Soğuk Demir Kalp (Kötü Sevgi) - Melissa Marr - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Soğuk Demir Kalp (Kötü Sevgi) – Melissa Marr

Soğuk Demir Kalp (Kötü Sevgi) – Melissa Marr

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 31st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 195
Yazar: Melissa Marr

474 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Kaderden kaçmak için ne kadar ileri gidersiniz?

 

Uluslararası çok satan KÖTÜ SEVGİ serisinin bu ön bölümünde, Faery Courts, Wicked Lovely’deki ölümlüler doğmadan bir asır önce çarpışır .

 

Demir kaplı 1890’larda New Orleans’ta Second Sight’a sahip bir kuyumcu olan Thelma Foy, bir peri çatışmasına yakalanmayı beklemiyordu. Ancak Karanlık Kral Irial onu kurtardığında, Tam periler, erkekler ve aşk hakkında bildiğini sandığı her şeyle yüzleşmek zorundadır.

 

Çok yakında, New Orleans onu arayan perilerle doluyor ve onu güvende tutabilecek tek kişi Irial.

 

Tam’den habersiz, Yaz ile Kış Mahkemesi arasında asırlardır süren bir mücadelenin ödülüdür. Onu korumak için Irial, kazanamayacağı bir savaşı riske atmalı ya da sevdiği ilk ölümlü kadını teslim etmelidir.

 

Melissa Marr  perilere, hayaletlere ve diğer çeşitli yaratıklara inanarak büyüdü. Üniversitede on yıl edebiyat öğretmenliği yaptıktan sonra, folklora olan hayranlığını yazıya da uyguladı. Wicked Lovely ilk romanıydı.

Bir önceki yazımız olan Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) - Emma Chase başlıklı kitabımızda Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4), Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) ekitap indir ve Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.