Soğuk Dağ - Charles Frazier - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Soğuk Dağ – Charles Frazier

Soğuk Dağ – Charles Frazier

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1998
Eklenme: Ağustos 7th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 505
Yazar: Charles Frazier

220 Kişi Tarafından Görüldü

Yakın tarihimizin en beğenilen romanlarından biri olan Charles Frazier’in Soğuk Dağı , hem büyüleyici bir macera, hem de heyecan verici bir aşk hikayesi ve tüm vahşiliği, yalnızlığı, ve ihtişam.

 

Petersburg’daki savaşta ağır yaralanan ve ölümcül şekilde hayal kırıklığına uğrayan bir Konfederasyon askeri olan Inman, Blue Ridge Dağları’ndaki evine ve orada yıllar önce sevdiği kadın olan Ada’ya geri dönmeye karar verir.

 

Dağılmakta olan Güney’deki yolculuğu onu, hem yardımsever hem de kötü niyetli köleler ve yağmacılar, ödül avcıları ve cadılarla samimi ve bazen ölümcül bir olaya götürür.

 

Cold Mountain , hikayelerini iç içe geçirirken, kendisini otantik bir Amerikan Odyssey – son derece güçlü, görkemli bir şekilde sevimli ve hevesli bir şekilde hareket ettiriyor.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Soğuk Dağ – Charles Frazier” için 1 Yorum

  • Aman tanrım gerçekten yüklenmiş inanılmaz çokkkkk teşekkür ediyorum…… Yüzüm olmayarak yazarın dafa kitapları lütfen 👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.