Şizofren (Jan Forstner Serisi 1) - Wulf Dorn - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şizofren (Jan Forstner Serisi 1) – Wulf Dorn

Şizofren (Jan Forstner Serisi 1) – Wulf Dorn

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2013
Eklenme: Mayıs 31st, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 398
Yazar: Wulf Dorn

3.387 Kişi Tarafından Görüldü

Ne kadar zaman geçtiği önemli değil
Ne kadar değiştiğin önemli değil
Sessizlik seni çıldırtmaya devam edecek
Ve dehşetin soğuk pençesini hissedeceksin

Psikiyatr Jan Forstner başarısız bir evlilikten ve işini kaybettikten sonra doğduğu yer olan Kahlenberg’e geri döner.

Yirmi üç yıl önce, küçük kardeşi iz bırakmadan ortadan yok olmuş, hemen ardından babası bir araba kazasında ölmüştür.

Kardeşinin başına gelenlerle ilgili belirsizlik ve babasının korkunç kaybı Jan’ın ruhsal durumunu belirler ve onu rahat bırakmaz.


Kâbuslarını geride bırakmayı ve tekrar yaşamaya başlamayı istiyordur, ama klinikteki bir hasta intihar edince, Jan kendisini yirmi üç yıldır gizli kalmış korkunç sırrı açığa çıkaracak olan soruşturmanın içinde bulur…

“Dorn’un sürekli heyecan veren tarzı tüylerinizi ürpertecek. Okurlar için tam bir zevk.” 
-Amazon.de-

“Akıcılığı ve hızlı temposuyla sıra dışı bir roman.” 
-Bookreporter-

“Sizi ele geçiriyor, şaşırtıcı ve nefes kesici. Okurlara tavsiyemiz!”

-Hörzu-

“Wulf Dorn ikinci kitabında da okurlara uykusuz geceler geçirtmeyi başarmış görünüyor. (…) Beni baştan sona heyecanlandıran, sıra dışı bir macera.” 
-Uwe Madel-

“Wulf Dorn Alman polisiye yazarlarından çok azının farklı bir şekilde heyecanlı, sürükleyici eserler yazabildiğinin bilincinde. Okur, kitabın sonuna dek karanlıkta el yordamıyla ilerliyor. Sonu da oldukça şaşırtıcı ve heyecanlı. Bu polisiye filme çekilmeye değer.” 
-Academic World-

“Wulf Dorn, ilk romanı Psikiyatrist’in mükemmel başarısından sonra Şizofren’le okuru yine mükemmel bir psikolojik maceraya sürüklüyor.”
-RTL Radio-

Silecek çatlak camın üzerinde zorlanarak ilerliyor, giderek azalan bir güçle karları yana itiyor ve sonra eski durumuna dönüyordu.

Bernhard Forstner acıdan aklını yitirecek gibiydi. Gözlerini örümcek ağına benzeyen camdaki çatlağa dikmişti, bakışları ona bir ölünün zayıf elini sallayışını hatırlatan sileceğin hareketlerini takip ediyordu.

Çarpışmadan hemen sonra motor susmuş, farlar son bir kez titremişti. O andan itibaren etrafa sadece kış gecesinin karanlığı hâkim olmuştu.

Forstner direksiyon hâkimiyetini kaybettiği VW Passat’ı kontrol altına almak için elinden gelen her şeyi denemişti, ama çok hızlı gidiyordu ve yol kardan dolayı buz tutmuş, cam gibi kaygandı.

Dehşet içinde ormana doğru savrulduğunu gördü, çılgına dönmüş bir şekilde direksiyonu çevirmeye çalıştı, ama araba artık onu dinlemiyordu. Korkunç bir gürültüyle kaim bir çam ağacının gövdesine çarptı. Sanya boyalı kaporta sanki kâğıttan yapılmış gibi göçüverdi. Sonrasında acıyı hissetti .

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.