Siyah Pantolon - Alişan Kapaklıkaya - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Siyah Pantolon  –  Alişan Kapaklıkaya

Siyah Pantolon – Alişan Kapaklıkaya

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 256
Yazar: Alişan Kapaklıkaya

2.321 Kişi Tarafından Görüldü

Siyah Pantolon hikayesi, Alişan Kapaklıkaya’nın bizzat yaşadığı ve milyonları derinden etkileyen duyguların başında gelmektedir.

Anadolu’nun kendi halinde bir köyünde, birçoğumuzun hayatında var olan, yoklukla mücadele eden bir ailenin dramatik öyküsü…

Zorluklar içinde büyümeye ve okumaya çalışan bir ailenin çocukları… Eve güçlükle alınan ve kardeşlerin sırayla giyebildiği bir pantolon… Ama gelin görün ki; o kardeşlerden biri, tam da siyah pantolonun sırası kendine geldiği gün cennete gidiyor.

Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya, sizleri bu kez duygu yüklü bir yolculuğa davet ediyor. Çocuk yaşta vefat eden kardeşi Rafet’in ve Siyah Pantolon’un hikayesini okurken kendinizi sorgulayacak; tüm sevdikleriniz için hayatınızda, en çok da yüreğinizde kocaman bir yer açacaksınız!

Bir proğramda moduretörün “Bir pantolon hikayeniz varmış, bizimle paylaşır mısınız?” demesi üzerine,  Yazar Kapaklıkaya hikayesini anlatmaya başladı.

Yazar hikayesi anlatmaya başlayınca herkes, sonu tebessümle biten bir son bekliyordu.

Kapaklıkaya’nın önce sesi titredi, sonra gözleri doldu. Ağzından dökülen her satır onu izleyen ve dinleyenlerin içine işledi.

Hem stüdyodakiler hem de ekranları başındaki izleyiciler Alişan Kapaklıkaya’nın siyah pantolon hikayesiyle hüngür hüngür ağladı.

Kapaklıkaya “Sevginizi gösterin sevdiklerinize” mesajı ile tüm dinleyenlere ibret oldu. Çocuk yaşta kardeşini kaybeden yazar Alişan Kapaklıkaya, kızının da şu sıralar kanser tedavisi gördüğünü belirtti.

Alişan Kapaklıkaya’nın Eserleri

Sen Hiç Kendini Yaşadın mı?

Bunları Kimseye Anlatmamıştım

Aramızda Kalsın

İçinizdeki Uyuyan Güzeli Uyandır

Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı

Yüreğime Dokunan Eller

Kalbime Girmeden Beynimde İşin Ne?

Bir önceki yazımız olan Gerçek Özgürlük - Doğan Cüceloğlu başlıklı kitabımızda Gerçek Özgürlük ekitap indir, Gerçek Özgürlük ekitap oku ve Gerçek Özgürlük pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.