Siyah-Kırmızı-Beyaz-Ten - Ted Dekker - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Siyah-Kırmızı-Beyaz-Ten – Ted Dekker

Siyah-Kırmızı-Beyaz-Ten – Ted Dekker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Kasım 11th, 2020
Dil: Türkiye
Yazar: Ted Dekker

2.120 Kişi Tarafından Görüldü

24 Ekim 1962 Endonezya doğumlu olan Ted Dekker’in anne ve babasının çalışmalarından dolayı çocukluk dönemlerini hem yabancı hem de yalnız olduğu bir kültürde geçirmiştir.

Ted Dekker, kendisinin ait olduğu bir dünya yaratmak için kendi hayal gücüne güvenmiş ve bu eşsiz yetiştirilme tarzının bir parçası olmuştur. Endonezya’dan ayrıldıktan sonra çok kültürlü bir liseden mezun olmuştur.

ABD’de felsefe ve din dersleri için ikamet eden Ted Dekker, iki yıl boyunca sıfırdan başlamadan ve her ikisini yeniden yazmadan önce iki tam uzunlukta roman yazmıştır. Hikaye anlatmanın kanında olduğunu fark ederek hikaye ile gerçeği keşfetmek için yeni bir takıntıya sahip olmuştur.

Ted Dekker, kırktan fazla ödüllü romanın yazarıdır. New York Times ve uluslararası çok satan yazarlardan biri olmuştur.

Siyah Kitap Özeti

Dünyadaki en güçlü adam olmayı düşleyen multi milyarder Valborg Svensson, bunu şiddetle arzulamaktadır. Amacına ulaşabilmek için özel bir aşı haricinde hiçbir şekilde kurtuluşu olmayan bir virüs yaratır.

Bu virüs, 3 hafta içerisinde bulaşan kişiyi öldürecektir ve Valborg, bu silahı ona boyun eğmeyen her millet üzerinde kullanmaya hazırdır… Valborg`a boyun eğenler içinse durum elbette farklı olacaktır.

Kırmızı Kitap özeti

Gökkuşağı ormanları büyük çapta bir yıkımın eşiğindedir. Ölüm saçan bir virüs, dünyamızdaki teröristlerce yayılmaya başlamıştır. Thomas Hunter’ın sabrı tükenmiştir; ölümle randevu için kalan süre üç haftadır ve bu bir olasılık değil, gerçeğin ta kendisidir.

İki dünyayı da kurtarabilecek bir çözüm yolu bulmaktan başka çıkış yolu yoktur. Siyah’ın akıllara durgunluk veren temposu, Ted Dekker’ın efsane Çember serisinin ikinci kitabı Kırmızı’yla doruğa çıkıyor.

Beyaz Kitap özeti

Beyaz Ölüme Direnen Aşkın Rengidir. Dünyaların birinde, hızla yayılan ölümcül bir virüs, bilim adamları ve hükumetlerin yoğun çabalarına rağmen, bütün canlıları yok etmek üzere. iki dünyanın kaderi tek bir adamın elinde. Yaşam. Ölüm. Aşk. Hiçbir şey göründüğü gibi değil.

YEŞiL deki kaos, SiYAH taki dehşet ve KIRMIZI daki ihanetten sonra Çember görülmedik bir güçle karşı karşıya. Büyük Ta kipin son saatlerinde verilen bir karar her şeyi sonsuza kadar değiştirebilir.

Ten Kitap Özeti

Korkunç bir fırtınanın içinden kopan üç tane hortum, Summerville kasabasına doğru yol almaktadır…
Şimdi fırtınanın gizlediği bu topraklarda bu hortumlardan daha uğursuz bir gerçek vardır: Adı Red olan intikam peşindeki bir katil, yarım kalmış hesabını kapatmak için kasabaya gelmiştir.

Eski bir tarikat üyesi olan Wendy Davidson, annesini ziyaret etmek için çıktığı yolda, dört yabancıyla birlikte olayların tam ortasına düşmüştür. Aralarından biri sıradaki kurban olabilir…ya da katil.

Siyah pdf kitap indir

Kırmızı pdf kitap indir

Beyaz pdf kitap indir

Ten pdf kitap indir

 

 

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.