Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) - Rachel Gibson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3)  –   Rachel Gibson

Sırlar Aşka Engel Mi? (Serisi 3) – Rachel Gibson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Nisan 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 367
Yazar: Rachel Gibson

1.101 Kişi Tarafından Görüldü

Maddie, Truly’ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Fakat Mick, Maddie’yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Hangisi Tercih Edilmeli?

Aşk mı, Gerçek mi?

İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği mükemmel bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış. Booklist

Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap! Publishers Weekly

özet

Geçmişte yaşanan büyük bir acı ve yıllar sonra bu acının küllerinden doğan güçlü ve harika bir aşk,

Maddie küçükken annesini kaybetmiştir. Ve teyzesiyle yaşamaya başlamıştır. Teyzesi de vefat ettikten sonra. Annesinin günlükleri eline geçmistir. Annesinin günlüklerini okuyup geçmişte yolculuğa çıkar ve Annesi ile küçükken yaşadığı kasabaya gider.

Mick ise bir bar sahibidir. Ve Maddie ile karşılaştığında kendinin ona yakınlaştığını hisseder. Bu durum Maddie de de aynıdır. Ama Maddie Mick’ten bir sır saklıyordur. Peki Mick bunu öğrendiğinde ne yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.