Sımsıcak (Renard Serisi 8) - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sımsıcak (Renard Serisi 8) – Julie Garwood

Sımsıcak (Renard Serisi 8) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Temmuz 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 186
Yazar: Julie Garwood

1.228 Kişi Tarafından Görüldü

Sımsıcak kitabı konusu, Sinema öğrencisi Lyra, son okul projesi üzerinde çalışırken, çektiği bu belgeselin hayatını bir korku filmine dönüştüreceğinin farkında değildi… Peşine düşen kimliği belirsiz adamlar onun yolunu yakışıklı FBI ajanı Sam Kincaid ile kesiştirdi….

 

Lyra ve Sam’in artık birbirlerine güvenip tehlikelere birlikte göğüs germekten başka seçenekleri yoktu… Ölümcül entrikaların çapı daralırken, sımsıcak bir aşkın doğması ise ikisi için de sürprizdi….

 

İşini yaptığı için ona kahraman diyorlardı.

 

Özel Ajan Samuel Wellington Kincaid konuşmasını bitirince ayakta alkışlandı. Hafifçe selam verdikten sonra kürsüyü ve konferans salonunu terk etmeye çalıştı, ama alkışlar ve tezahüratlar diner dinmez onun sorulara cevap vermesi konusunda ısrarcı olan bir başka FBI ajanı tarafından durduruldu.

 

İşbirliği yapması gerektiğini bildiği için tekrar kafasını sallayıp polis akademisi öğrencileri ve geleceğin FBI ajanlarından oluşan seyircisinin sessizleşme sini bekledi.

 

D.C.’deki ilk semineri tamamlamıştı ve sırada Şikago’daki seminer vardı. Haftaya üçüncüsü için Seattle ve ardından Los Angeles’a uçacaktı. Sam gülümsedi. İskoçyalıyım, sanırım bu yüzden aksanım biraz farklı. Öğrencinin yüzü kızardı.

 

Evet, efendim. İki ajan Sam’in spotların altında kıvranmasını izlemekten oldukça zevk alıyordu.

Güzel bir romantik polisiye

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.