Silo Wool Serisi 1. Kitap - Hugh Howey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Silo Wool Serisi 1. Kitap – Hugh Howey

Silo Wool Serisi 1. Kitap – Hugh Howey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ağustos 31st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 484
Yazar: Hugh Howey

912 Kişi Tarafından Görüldü

Silo Wool Serisi 1.Kitap Yayımlandığı andan itibaren fenomen olan, son yılların en başarılı ve en çok satan eserlerinden bilim kurgu distopya serisi Wool’un ilk kitabı Silo ile gizem dolu yeraltı dünyasının kapılarını aralayın!


Zehirli atmosferi ve bitmeyen kum fırtınaları yüzünden Dünya’nın yeryüzü artık yaşanmaz halde. İnsanlar, yerin altına yaptıkları, yüzlerce kat derinliğe uzanan büyük bir siloda yaşıyor.

Yetkililerin bulunduğu en tepe dışında dış dünyayı görebilecekleri bir alan yok. Topluluk, “Antlaşma”ya uygun olarak, belirli kurallara uymak zorunda. Eğer “Antlaşma”ya uymazsanız, dış dünyaya “temizliğe” gönderilirsiniz.

Yıllardır görevli olan Şerif Holston, siloda çiğnenmemesi gereken en büyük kuralı çiğniyor: Dış dünyayı merak etmek ve dışarı çıkmaktan söz etmek. Holston’ın yerine sürpriz bir şekilde şerif olarak aday gösterilen, en derin’de yaşayan genç tekniker Juliette ise Holston’ın neden dışarı çıkmaya karar verdiğini araştırırken silodaki hayatın nasıl korkunç bir “yalan”ın üstüne kurulu olduğunu çaresizce, yavaş yavaş fark ediyor.

Bu sırada insanlar, tehlikeler ve gizemlerle dolu siloda yöneticilerinin en korktuğu kelimeyi fısıldamaya başlıyor: İsyan.

Silo ile birlikte Hugh Howey yepyeni bir bilimkurgu klasiği yarattı.” –ERNEST CLINE, çoksatan Başlat: Ready Player One’ın yazarı


“Muazzam bir hayal gücü örneği.” – JUSTIN CRONIN, Hiçlikten Gelen Kız’ın çok satan yazarı

“Postapokaliptik bir hikâye arıyorsanız, Wool Serisi’nden daha iyisini bulamazsınız.” –RICK RIORDAN

“Wool yıllardır okuduğum en iyi bilimkurgu serisi. Leibowitz İçin Bir İlahi’den beri bir eseri okurken bu kadar heyecanlanmamıştım!” –Douglas Preston, çoksatan Floransa Canavarı’nın yazarı

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 - Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.