Silber Rüyalar Kitabı 1 - Kerstin Gier - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Silber Rüyalar Kitabı 1 – Kerstin Gier

Silber Rüyalar Kitabı 1 – Kerstin Gier

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 372
Yazar: Kerstin Gier

268 Kişi Tarafından Görüldü

Kertenkele tokmaklı, gizemli kapılar; konuşan taş heykeller ve elinde baltasıyla, delirmiş bir bakıcı… Liv Silber’ın rüyaları son zamanlarda epey tuhaflaşmıştır ve içlerinden biri fazlasıyla kafasını kurcalamaktadır. Bu rüyada geceyarısı dört çocuğun gizemli ve karanlık bir ayin gerçekleştirdiği bir mezarlıktadır.

 

Üstelik Liv bu dört genci normal yaşamında tanımaktadır çünkü Grayson ve üç arkadaşı gerçekten vardır.  Liv kısa süre önce bu dört gencin okuduğu okula kaydolmuştur ve aslında hepsi iyi çocuklardır. Mezarlıktaki geceden daha korkutucu olan, arkadaşlarının Liv’in rüyada söylediği ancak gerçek hayatta hiçbir şekilde sözünü etmediği şeyleri bilmesidir.

 

Çocukların bunu nasıl öğrendiğini çözmek ise, bilmeceleri çok seven Liv’in uzak duramayacağı kadar çekici bir gizemdir…

 

“Sempatik ve özgüvenli başkahramanıyla hassas ilk aşklara dair merak uyandırıcı bir roman. Daha ne olsun ki?” Stefanie Leo

Bir önceki yazımız olan Zamanı Durdurmanın Yolları - Matt Haig başlıklı kitabımızda Zamanı Durdurmanın Yolları, Zamanı Durdurmanın Yolları ekitap indir ve Zamanı Durdurmanın Yolları ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Silber Rüyalar Kitabı 1 – Kerstin Gier” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.