Şeytanın Müridi (Ölüler Cinayet İşlermi) - Glenn Meade - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şeytanın Müridi (Ölüler Cinayet İşlermi) – Glenn Meade

Şeytanın Müridi (Ölüler Cinayet İşlermi) – Glenn Meade

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 718
Yazar: Glenn Meade

430 Kişi Tarafından Görüldü

Şeytanın Müridi, İrlandalı yazar Glenn Meade’ın bir gerilim romanıdır. Ana karakter FBI ajanı Kata Moran ve yardımcı karakter Gamaldır.

 

Kate Moran, bir FBI ajanı… Constantine Gamal, bir seri katil. Namı diğer Şeytanın Müridi…

 

Moran’ın nişanlısı ve onun on iki yaşındaki kızı, düğünlerinden bir gün önce, seri katil Constantine Gamal tarafından kaçırılıp öldürülür… Moran, yılmadan izini sürecek adeta bir kedi fare kovalamacası sonunda, kara büyü ve ritüeller eşliğinde çifte cinayetler işleyen katili mahkemeye çıkarmayı başaracaktır. İdam edilmeden hemen önce Gamal, Moran’a geri döneceğine ve onu yok edeceğine yemin eder!

 

Kısa süre sonra, aynı biçimde işlenen çifte cinayetler yeniden başlayacaktır. Soru basit, Gamal’ı taklit eden biri ya da birileri mi var, yoksa Gamal geri mi döndü?

 

Glenn Meade’in kaleminden Washington’dan Paris’e oradan İstanbul’a kadar uzanan sürükleyici bir polisiye Şeytanın Müridi.

Bir önceki yazımız olan Polisiye Romanlar Okuyan Hırsız - Lawrence Block başlıklı kitabımızda Polisiye Romanlar Okuyan Hırsız, Polisiye Romanlar Okuyan Hırsız ekitap indir ve Polisiye Romanlar Okuyan Hırsız ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.