Sevmek Zor - Kendall Ryan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sevmek Zor  –  Kendall Ryan

Sevmek Zor – Kendall Ryan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Nisan 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 177
Yazar: Kendall Ryan

470 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Sevmek Zor; Cade her zaman risk alır… Cade, en iyi yaptığı şeyi yaparak hasta küçük kız kardeşiyle ilgilenir – kafes dövüşü ve yetişkin filmlerinde başrol oynama, kız kardeşinin büyüyen tıbbi masraflarını karşılamak için tasarlanmış en yeni, zekice para kazanma planı faturalar. Ancak son konserinde, yönetmen tarafından kendisine verilen küçük hap sayesinde, acil servise cehennemden ereksiyon sporu yaptırdığını öğrendiğinde, kendisini tedavi eden sevimli küçük hemşireyi aklından çıkaramaz, bilse de. onun liginden o kadar uzak ki, yasadışı olmalı.

 

Alexa her zaman güvenli oynadı… Tatlı, masum, çalışkan hemşirelik öğrencisi olarak çocuk olmaktan bıktı Alexa, Goody Two-shoes imajından kurtulmanın yollarını arıyor. Arkadaşı, bekaretini seksi ve yetenekli olması gereken bir playboy yıldızına kaybetmek gibi tuhaf bir fikir önerdiğinde, Alexa utanır. Ama sonra Cade teklifini reddettiğinde, kendini kızmış ve utanmış buluyor.

 

Ona aşık olmak için izini sürdüğünde, bulduğu şeye hazır değildir. Onun küçük kız kardeşiyle ilgilenmesini izlemek kalbini sızlatıyor ve artık mesele sadece bekaretini kaybetmekle değil, Cade’e yardım etmekle ilgili.

 

Tanrı ona yardım ettiği için bir playboy yıldızına aşık olabilir… ve aniden mesele sadece bekaretini kaybetmekle ilgili değil, Cade’e yardım etmekle ilgili.

 

Sevmek Zor kitabı +17 yaş altı için uygun değildir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) - Diane Cook başlıklı kitabımızda Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa), Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap indir ve Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.