Sessiz Kız - Tess Gerritsen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sessiz Kız – Tess Gerritsen

Sessiz Kız – Tess Gerritsen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 29th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 350
Yazar: Tess Gerritsen

1.889 Kişi Tarafından Görüldü

Sessiz Kız okura kesin çizgilerle ayırdığı doğru ve yanlış kavramlarını sorgulatıyor. Hayatta pek çok şeyin gri noktalarda olabileceğini gösteren Nefes kesici… Gerilim yüklü, heyecan dolu bir macera

Sessiz Kız Kitap Özeti

Sessiz Kız’da olaylar Boston’da yer alan Çin Mahallesi’nde, bir turist tarafından kesik bir elin bulunması ile başlıyor. Olay yerine gelen ekipte yer alan Dedektif Rizzoli ve Frost bir konuya Frost,Jane, İsles ve Çin mahallesinde İngilizce çok konuşulmadığından Çin Asıllı Polis Johnny katılmaktadır.

Konu derinleştikçe 19 yıl önce toplu katliam yapan bir Çin asıllı kaçak göçmen ve kaybolan çocuklar gün yüzüne çıkarken ilerleyen bölümlerde gizem artarak devam etmektedir.

Isles’in Polis Graff Davası yüzünden geride kaldığı tek kitapta Angela Korsak ile nişanlanmıştır. Arada Çin efsaneleri de bolca geçen kitap Tess Gerritsen’in en kişisel romanı olup sona doğru gizem tavan yapıyor ve çocukları öldüren katil köstebek diyeceğimiz adam yani içeride gizli kalıyor ve katilin dışında köstebek diyebileceğimiz bir elemanda var.

Binanın çatısındaki elin sahibi. Simsiyah giyinmiş bir kadındır bu ve boğazı bir kılıçla kesilmiştir. Cesedin yanında bulunan susturuculu silah ise akla kiralık katil olasılığını getirmektedir.

Kurbana ait araba ve arabadan çıkan GPS ile bir Çin Dövüş Sanatları Okuluna gidiliyor, orada okulun sahibi ile görüşülüyor ve elde edilen bilgiler ışığında yapılanlar oldukça ilgi çekici.

Tanıklıklarına başvuramadıkları bu kızlardan biri, bütün olayların kilit noktasındadır ve söyleyecek çok şeyi vardır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.