Serseri Tutkular 1 - Lorraine Heath - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Serseri Tutkular 1 – Lorraine Heath

Serseri Tutkular 1 – Lorraine Heath

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 338
Yazar: Lorraine Heath

254 Kişi Tarafından Görüldü

“Harika bir serinin habercisi.”Romantic Times

 

 

Günahlar bazen çok çekici olabilir…

 

Şiddet dolu Londra sokaklarında büyümüş Kont’un, unvanını hak etmediğine dair dedikodular herkesin dilindedir.

 

Ancak karşılığında kötü şöhretli Kont’tan istedikleri, ikisinin de yaşamını riske atacaktır. Tehlike yaklaşırken Catherine, Kont’un muazzam tutkularını, Lucian ise güzel kadının ölçüsüz cesaretini keşfedecektir…

 


Lorraine Heath

 

 

Lorraine Heath Biyografisi

 

New York Times ve USA Today’in en çok satan yazarı Lorraine Heath her zaman bir yazar olmayı hayal etti. Texas Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra eğitim kılavuzları, bir yayıncı için basın bültenleri, makaleler ve bilgisayar kodu yazdı, ancak her zaman bir şeyler eksikti.

 

Bir aşk romanı okuduğunda, yalnızca türe bağımlı hale gelmekle kalmadı, aynı zamanda yazılarında eksik olan şeyleri de hemen fark etti: isyancılar, alçaklar ve haydutlar.

 

O zamandan beri onlar hakkında yazıyor. Çalışmaları, RWA’nın RITA(R) da dahil olmak üzere çok sayıda endüstri ödülü ile tanınmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aiden'a Aşık Olmak - Allie Everhart başlıklı kitabımızda Aiden'a Aşık Olmak - Allie Everhart, Aiden'a Aşık Olmak - Allie Everhart ekitap indir ve Aiden'a Aşık Olmak - Allie Everhart ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.