Seni Özlüyorum - Louise Douglas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Seni Özlüyorum  –  Louise Douglas

Seni Özlüyorum – Louise Douglas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Aralık 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 341
Yazar: Louise Douglas

406 Kişi Tarafından Görüldü

Seni Özlüyorum – Louise Douglas ; Geçmiş, her zaman orada bekleyip geleceği şekillendiriyor… Bir kitapçı dükkânında çalışan Fen, hayatını küçük oğlu Connor’a adamıştır ve bütünüyle kendi içerisine kapalı bir hayat sürmektedir.

 

Korkunç bir sırla ve suçluluk duygusuyla yaşamakta olan genç bayanın, ailesinden ve evinden uzak bir hayatı vardır ve geçmiş onu kimseyle yakınlaşamayacak kadar korkutmaktadır. Gerçeğin bir gün onu yakalayacağı bilinci ile her an tetiktedir.

 

Öte yandan Sean, mükemmel görünen bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. İşinde başarılıdır, hayallerinin evinde yaşamaktadır. Güzel karısı Belle’i ve altı yaşındaki kızları Amy’yi taparcasına sevmektedir.

 

Şartlar Fen ile Sean’ı bir araya getirdiğinde arkadaşlıkları ağır ağır çok daha derin bir ilişkiye dönüşür ve paylaştıkları mutluluk onlara tekrar sevme cesaretini verir. Ama tam sevinci bulduklarını düşünürken geçmiş onları ayıracak mıdır?

 

Seni Özlüyorum, insanın zaaflarla dolu doğasını ve aşkın gücünü mükemmel bir biçimde anlatan bir roman.

 

Geçmişteki sırların tehdidi altında yaşanan bir aşk… Seni Özlüyorum, baştan sona en derin duygularınıza hitap edecek büyüleyici bir roman.”Stylist

 

“Hiç ummadığım bir biçimde kalbimi ele geçiren tutkulu ve kalıcı bir aşk hikâyesi… “Kate Bradley

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.