Senden Sonra Ben - Jojo Moyes Pdf Kitap İndir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Senden Sonra Ben – Jojo Moyes Pdf Kitap İndir

Senden Sonra Ben – Jojo Moyes Pdf Kitap İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 25th, 2016
Dil: Türkçe
Sayfa: 456
Yazar: Jojo Moyes

6.999 Kişi Tarafından Görüldü

Jojo Moyes, Senden Sonra Ben romanıyla Lou ile Will arasında geçen bir hikâyeyi anlatıyor. Lou, Will ile beraberliğinde neredeyse kendini yeniden keşfeder. Fakat bunun bedeli olarak âşık olduğu adamı yani Will’i kaybeder. Lou daha sonra söz verdiği gibi Will’in istediği gibi bir hayat yaşamaya çalışır fakat her ne kadar yeni bir kişi olarak değişmiş olsa da bu Lou için oldukça zor bir durumdur. Louisa Clark ve Will Traynor’ın beraber geçirdikleri koca bir 6 ay vardır. Yarım yıldır beraber olan bu iki karaktere bu süreç içerisinde çok büyük değişimler olmuştur.
Lou eskiden kendi hayallerinden bile korkan bir kasaba kızıyken artık öyle değildir. Will ise istediği gibi cesurca yaşamayı çok istiyordur fakat hala başarabilmiş değildir. Lou sevdikleri insanları kaybedenlerin hayatlarına nasıl devam ettiklerini bilmiyordur. Lou için artık Will olmadan hayata devem etmek oldukça zordur. Lou artık boş bir apartman dairesinde yaşıyordur. Aynı zamanda hava alanında korkunç bir işte çalışıyordur. Lou için yaşamının bir anlamı yoktur. Fakat aylar sonra Will’e ulaşabilmek için bir bağlantı bulur. Bu bağlantının kendisini Will’e götüreceğine inanır ve hayatı bir anda değişir. Will’e ulaşma ve yeniden bir hayat kurma umudu onu tekrar hayata bağlamıştır. Bundan sonra Lou ile Will yeniden birlikte olabilecek midir?

The Independent Gazetesinin Yazarlarından Birinin Yorumu Dikkat Çekiyor ;

“Sizi bu kadar içine çekecek başka bir kitap bulmanız çok zor. Yıllardır okuduğum en güzel kitap.”

Bir önceki yazımız olan Olasılıksız - Adam Fewer Kitap Pdf başlıklı kitabımızda adam fewer, bilim ve bilim-kurgu hakkında bilgiler verilmektedir.

“Senden Sonra Ben – Jojo Moyes Pdf Kitap İndir” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.