Sende Tutuklu Kaldım (Serisi 4) - Sylvia Day - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sende Tutuklu Kaldım (Serisi 4) – Sylvia Day

Sende Tutuklu Kaldım (Serisi 4) – Sylvia Day

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Eylül 30th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 400
Yazar: Sylvia Day

2.564 Kişi Tarafından Görüldü

Crossfire serisi ile Türkiye ve yurt dışında büyük ses getiren ve uzun süre çok satanlar listesinde yer alan Sylvia Day’in Crossfire serisinin dördüncü kitabı Sende Tutuklu Kaldım.

Crossfire serisinin 4. kitabı Sende Tutuklu Kaldım’da Eva ile Gideon’un aşkında yeni bir perde açılıyor. Ortaya çıkan sırlarla tutku ateşi daha da körükleniyor…

Eva ve Gideon’un tutkulu ve bir o kadar sorunlu ilişkileri dördüncü kitapta farklı bir boyuta geçiyor. Ardı ardına ortaya çıkan sırlar ikilinin aşklarında yeni bir perde açıyor.

İçinde bulundurduğu tutkulu ve erotik sahneler ile çok tartışılan seri dördüncü kitap Sende Tutuklu Kaldım ile de büyük ses getirmeyi amaçlıyor.

Sylvia Day Kimdir

Sylvia Day New York Times çok satanlar listesinde haftalarca 1 numara olan kitapların yazarıdır. Day’in romanları kırkın üzerinde dile çevrilmiştir.

Milyonlarca satan kitaplarıyla Day 14 ülkede en çok satan yazarlar listesinde yer almıştır. Goodreads Choice En İyi Yazar Ödülü’ne aday gösterilen ve Amazon’un En İyi Romantik Edebiyat Kitabı Ödülü’nü kazanan Day,

Amerika’nın prestijli Romantik Edebiyat Ödülü RITA’ya iki kez aday gösterilmiş, RT Book Reviews Reviewers Ödülü’nü kazanmıştır. Sylvia Day 10 bin üyesi bulunan Amerika Romantik Edebiyat Yazarları Birliği’nin başkanıdır.

Sylvia Day ın (Crossfire Serisi) Kitaplarını sitemizde bulabilirsiniz. İyi okumalar

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.