Sen Hiç Kendini Yaşadın mı? - Alişan Kapaklıkaya - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sen Hiç Kendini Yaşadın mı? – Alişan Kapaklıkaya

Sen Hiç Kendini Yaşadın mı? – Alişan Kapaklıkaya

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Eylül 2nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 296
Yazar: Alişan Kapaklıkaya

43.333 Kişi Tarafından Görüldü

Biliyor musun bugün sende okunanların çoğu taa çocukluğundan itibaren sana yazılanlar, bugün sende görünenlerin çoğu küçüklüğünde ruhuna ekilenlerdir.

“Bir tomurcuk gibiydim, ne zaman başımı toprağın üstüne çıkarıp filizlendiysem, bir çiçek olarak açmak istediysem kopardılar. Yeniden açmayı denedim, tekrar kopardılar. Adım Gül ama ben hayatımda hiç gülmedim. Kendimi yaprakları dökülmüş, dalları kırılmış bir ağaç gibi hissediyorum.”

Koskoca bir delikanlı ya da genç kızken sınıfta arkadaşlarının önünde rencide edildin mi? Birine tepki göstermek isteyip de ayıp olur diye tepkini içine gömdün mü? Hakkını yiyenlere isyanını sadece dişlerini sıkacak kadar gösterebildiğin anlarda neler hissetmiştin?

Sen Hiç Kendini Yaşadın mı? kitabı Tanıtım amaçlı dır.

 

Aslında başarısızlık diye bir durum yoktur. Bizim başarısızlık sandığımız şey, öğretmenin dersi anlatma biçimi ile öğrencinin dersi öğrenme biçiminin uyuşmamasından kaynaklanan bir durumdur.

“Babama ve kocama olan öfkem gözümü kör etmiş, içimdeki kor ateşin dumanı basiretimi örtmüş. Yaşanmamışlıklara olan hıncım aklımı sis perdesi gibi kapatmış. Korkak, pısırık, tedirgin, endişeli biri olarak yaşamışım bugüne kadar.”

Bugüne kadar beynin seni kontrol etti. Şimdi sen beyninin kontrolünü eline alsan ve hayat otobüsünün direksiyonuna geçsen bundan sonra hayatında nasıl değişiklikler olacağını düşünebiliyor musun?

Bir önceki yazımız olan Ben-Hur (Roma Onu Köle Yaptı İntikam İçin Özgür Bıraktı) - Lewis Wallace başlıklı kitabımızda Ben-Hur (Roma Onu Köle Yaptı İntikam İçin Özgür Bıraktı) oku, Ben-Hur (Roma Onu Köle Yaptı İntikam İçin Özgür Bıraktı) pdf indir ve Ben-Hur (Roma Onu Köle Yaptı İntikam İçin Özgür Bıraktı) pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.