Sempre # 2-2.5 - J. M. Darhower - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sempre # 2-2.5 – J. M. Darhower

Sempre # 2-2.5 – J. M. Darhower

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ağustos 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 907
Yazar: J. M. Darhower

319 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kefaret “Sempre 2” JM Darhower

 

Sempre’nin bu heyecan verici ve seksi devamında, iki genç aşık, bir zamanlar devirmeye çalıştıkları mafya tarafından yönetilen tehlikeli suç çetesine derin bir şekilde saplandıktan sonra ilişkilerini sağlam tutmak için mücadele ediyor.

 

Haven Antonelli ve Carmine DeMarco çok şey yaşadı. Haven, Carmine’nin babası tarafından ele geçirildi ve ailesinin yardımıyla korkunç bir kaderden kurtuldu. Bununla birlikte, Haven’ı bir mafya ailesinin karanlık niyetlerinden kurtarmak, Carmine’a yüksek bir bedele mal oldu: Carmine onlara sadakat yemini etmek zorunda kaldı.

 

Şimdi hala tutkulu bir şekilde aşık olan Carmine ve Haven, Carmine’nin zorunlu hizmetinin düşüşüyle ​​yüzleşmek zorundadır, çünkü Haven hem kendisini hem de annesini köleleştiren aile hakkında korkunç sırları ve bu karmaşık yalanlar ağında neden bu kadar önemli olduğunu keşfeder.

 

Sonsuza dek Sempre #2.5 JM Darhower

 

Haven Antonelli ve Carmine DeMarco çok farklı koşullar altında büyüdüler. Zengin bir Mafya ailesinde doğan Carmine, ayrıcalıklı ve aşırı bir hayat yaşadı.

 

Şimdi, kaderin bir cilvesi, dünyalarının çarpışmasına neden olur. Bir sırlar ve yalanlar ağına karışmış olarak, yüzeyde farklı olsalar da, herkesin düşündüğünden daha fazla ortak noktaları olduğunu öğrenirler.

 

Para ve gücün hüküm sürdüğü kaosla dolu bir dünyada, Haven ve Carmine özgürleşmek için can atıyor, ancak ikisi de doğmadan önce başlayan bir dizi olay onları yok etmekle tehdit ediyor.

 

Cinayet ve ihanet bir yaşam biçimidir ve hiçbir şey bedelsiz olmaz özellikle özgürlük değil. Ama ne kadar feda etmeleri gerekecek? Geçmişlerinden kaçabilecekler mi? Ve hepsinden önemlisi,

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sempre # 2-2.5 – J. M. Darhower” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.