Sempre 1 - J. M. Darhower - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sempre 1 – J. M. Darhower

Sempre 1 – J. M. Darhower

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Temmuz 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 514
Yazar: J. M. Darhower

228 Kişi Tarafından Görüldü

Bu fedakârlığın, ölümün, aşkın ve özgürlüğün öyküsü. Bu sonsuzluğun öyküsü.

 

Haven Antonelli ve Carmine DeMarco birbirinden çok farklı bir şekilde yetişmiştir. Haven bir köle olarak, çölün ortasında herkesten uzakta, her gün çalışarak ve tacize uğrayarak büyümüştür. Carmine ise zengin bir mafya ailesine, bir oğlan çocuğu olarak doğmuş ve bolluk içinde büyümüştür. Fakat bir gün hayatları çakışır.

 

Bir dizi sır ve yalanla boğuşurken, ikisi de görünüşte birbirlerinden farklı olsalar da aslında birbirlerine düşündüklerinden daha çok benzediklerini öğrenirler. Kaosla dolu ve para ile güç tarafından yönetilen bir dünyada Haven ve Carmine özgürlüklerine kavuşmak için savaş verecekler.

 

Cinayet ve ihanetin olağan olduğu bu hayatta hiçbir şey bedava değildi, özellikle de özgürlükleri. Fakat geçmişlerinden kaçabilecekler miydi? En önemlisi ise, özgürlük ne demekti?

Bir önceki yazımız olan Bronz Atlı - Paullina Simons başlıklı kitabımızda Bronz Atlı - Paullina Simons, Bronz Atlı - Paullina Simons ekitap indir ve Bronz Atlı - Paullina Simons ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sempre 1 – J. M. Darhower” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.