Saplantı Kulüp Serisi I - Lauren Rowe - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Saplantı Kulüp Serisi I – Lauren Rowe

Saplantı Kulüp Serisi I – Lauren Rowe

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2015
Eklenme: Temmuz 2nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 320
Yazar: Lauren Rowe

4.292 Kişi Tarafından Görüldü

İstediği her şeyi elde etmeye alışkın olan zengin işadamı Jonas Faraday, özel bir kulübe yapılan başvuruları değerlendirmekle görevli kayıt asistanından isimsiz bir not alınca, onu bulmayı ve ona maceralar yaşatmayı takıntı hâline getirir.

 

Özet

 

Derin bir nefes aldım. Bunu cidden yapacak mıydım?

Evet, tabii ki yapacaktım. Josh bundan dört ay önce Rainier Dağı na tırmanışımız esnasında Kulüpten kısaca bahsettiği anda, dizüstü bilgisayarımın başına oturmuş önümdeki başvuru formunu doldurmamın an meselesi olduğunu biliyordum.

 

Gözlerimi klavyeye dikip “Jonas Faraday” yazdım boş kısma. Bu bölümde, üç ayrı kimlik saptama işleminden geçmiş olacaksınız.

 

Kulüp prensipleri gereği gerçek kimliğinizi kullanmanız zorunludur. Diğer Kulüp üyeleriyle olan görüşmelerinizde takma isim kullanabilirsiniz.

 

Dur bir dakika, geçtiğimiz aydan bu yana deliler gibi spor yapıyordum. Banyoya gittim ve tartıya çıktım. Ardından bilgisayarımın başına döndüm. “80 kilo.” Bu bölümde, kayıt asistanına güncel üç fotoğrafinızı vermeniz gerekmektedir.

 

Bir adet vesikalık, bir adet fiziğinizi ortaya koyacak şekilde boydan ve bir adet toplum içinde tercihen giydiğiniz kıyafetle. Bu bölüm Gizlilik İlkesi esasına dayanıp, hiçbir şahıs ve kurumla paylaşılmayacaktır. 

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.