Sana İhtiyacım Var - Tracie Peterson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sana İhtiyacım Var – Tracie Peterson

Sana İhtiyacım Var – Tracie Peterson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Mayıs 8th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 324
Yazar: Tracie Peterson

1.886 Kişi Tarafından Görüldü

Lydia çok güzel ve alımlı bir genç kızdıe. İdealleri vardır ve seveceği biriyle birlikte olmak istemektedir. Fakat Lydia’nın beklediği gibi gitmez.

Babasının yaşlı ve zalim bir ortağı vardır ve tüm itirazlarına rağmen karlı bir iş ortaklığının sonucunda babası tarafından bu yaşlı adamla evlendirilir.

Acımasız kocası tarafından dövülen ve tacize uğrayan Lydia için artık günler ve geceler kabus gibi geçmektedir. Fakat bir gün babası ve kocası ve bir iş gezisine gittikleri sırada kaza geçirirler ve her ikiside bu kaza sonucunda ölürler.

Lydia çok güzel ve alımlı bir genç kızdır. İdealleri vardır ve seveceği biriyle birlikte olmak istemektedir. Fakat hayat Lydia’nın beklediği gibi gitmez.

Babasının yaşlı ve zalim bir ortağı vardır ve tüm itirazlarına rağmen kârlı bir iş ortaklığının sonucunda babası tarafından bu yaşlı adamla evlendirilir.

Acımasız kocası tarafından dö­vülen ve tacize uğrayan Lydia için artık günler ve geceler kâbus gibi geçmektedir. Fakat bir gün babası ve kocası bir iş gezisine gittikleri sırada kaza geçirirler ve her ikisi de bu kaza sonucunda ölürler.

Lydia esareti andıran bu evlilikten kurtulmuştur ancak babasından ve kocasından kalan muazzam servet başına iş açmıştır. Kocasının çocukları Lydia’nın bu servete sahip ol­maları karşısında çılgına dönmüşler ve genç kadının üzerinde baskı kurmuşlardır.

Baskılara dayanamayan Lydia, Alaska’da yaşayan halasının yanına gider ve burada çok yakışıklı ve karizmatik bir erkekle tanışır. Fakat farkında olmadığı bir şey vardır: Lydia, ölen kocasından çocuk beklemektedir.

Genç adam her şeye rağmen Lydia ile evlenmek istemekte­dir fakat aniden Alaska’ya gelen üvey oğlu işleri karıştırır ve doğumdan birkaç gün sonra genç kadının bebeğini kaçırır. Lydia, bebeğini bulup bu yakışıklı genç adamla evlenip mutluluğu yakalayabilecek mi, yoksa eskiden yaşadığı acı­ları tekrar yaşamaya devam mı edecek?

Bu soruların cevap­larını merak ediyorsanız bu kitabı hemen okumaya başlayın.

Bitirmeden elinizden bırakamayacaksınız…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.