Salgın (Program 4. Kitap) - Suzanne Young - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Salgın (Program 4. Kitap) – Suzanne Young

Salgın (Program 4. Kitap) – Suzanne Young

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ağustos 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 217
Yazar: Suzanne Young

395 Kişi Tarafından Görüldü

Bir kız, sevdiklerinin kimliklerine sızarak başkalarının kapanış bulmasına yardımcı olabilir mi? The Remedy’nin bu sürükleyici devamında ve New York Times’ın en çok satan The Treatment and The Program’ının yoldaşında öğrenin .

Programdan önceki bir dünyada…

Quinlan McKee hayatını başkaları gibi davranarak geçirdi.  Ama son davasının tüm dünyasını nasıl alt üst edeceğini tahmin edemezdi.

Quinn’in güvendiği tek kişi, en iyi arkadaşı ve hayatının aşkı olan Deacon’dur. Deacon’ın kendi sırrını saklaması dışında, bu yüzden Quinn, hayatını kontrol etmeye çalışan doktor Arthur Pritchard’ı bulmak için tek başına yola çıkmalıdır. Yolculuk Quinn’i Arthur’un kızı Virginia’ya getirir ve Quinn’e Pritchard’ın amaçları hakkında gerçeği söyler. Daha yakın olan, bir salgınla mücadelede ilk adım olduğunu görmeye başlayacak.

Ama Quinlan tedavi olmak istemiyor. Ve etrafını saran tüm yalanlarla birlikte, artık kim olduğunu bilmese de, kendisinden başka güveneceği kimsenin kalmadığını fark eder.

Hayatım koca bir yalandan ibaret. Onun yasını bitirerek hayatını sonlandırmak üzere getirildim ancak bu süreçte kendi hayatimı unuttum. Artık hiç kimseyim.

Quinlan kendini bildi bileli sürdürdüğü yasbitirenlik görevinde çok başarılıdır. Çıkardığı iş hem babasının hem de departmanın takdirini kazanmıştır. Fakat kendi evinde de aynı rolü oynadığından habersizdir. Yalanlar ve sahte arkadaşlardan oluşan bir labirentte kendini nasıl bulacağını ve böyle bir durumda kime güvenebileceğini bilemez.

Geçmişindeki sırlar salgının tedavisinin anahtarını içinde barındırmaktadır. Fakat Quinn tedaviden ibaret biri olmak istemez.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.