Saklı Seçilmişler - Soner Yalçın - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Saklı Seçilmişler – Soner Yalçın

Saklı Seçilmişler – Soner Yalçın

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: 03/2018
Eklenme: Ağustos 18th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 504
Yazar: Soner Yalçın

15.321 Kişi Tarafından Görüldü

ABD ve AB Ülkeleri Türkiye ve Diğer Ülkelerden İhraç ettiği yaş sebze ve meyveleri titizlikle inceleyerek kimyasal madde bulduklarında iade ediyorlar ama her nasılsa bizim gibi ülkeler ABD ve AB ülkelerinin ürettikleri içecekler ve yiyecekleri zararlı olduğunu bile bile tüketiyoruz. 

Soner Yalçın tüm belgeleri ile kendi dilinden kitaba şu şekilde aktarmış. ABD, AB ve küresel baronların daha çok kazanç elde edeceği kirli bir düzen kurulmuş. Bu düzen her ülkede yerli işbirlikçi patronlar ve iktidarlar bulunarak veya iktidara getirilerek kurulmuş. Tabi bu düzenin yanında Dünya

Bankası, IMF ve Dünya ticaret örgütü adlı şeytan üçgeni de yer alıyor. Bunların amacı ise Türk tarımını bitirerek insanlarımıza kimyasal yiyecekler yedirmektir. Bunların başka bir amacı var!

Bunların amacı para kazanma meselesi değil, bunların amacı başka bir şey fakat gizli tutuyorlar. Soner Yalçın bu gizli tutulan sırrın peşine düşmüş ve öğrendiğinde ise dehşete düşmüş. Türkiye başta olmak üzere dünya yoksullarına soykırım yapılarak, fakirleri biyolojik gıda silahıyla katlediyorlar. İnsanları yiyeceklerle, eşyalarla ve aşılarla kısır yapıyorlar. Gebeliği önleyen mısır üretip piyasaya sürmüşler. Bunun yanında kolesterol haplarıyla cinsel hayatlar bitiriliyor. Bunun farkına varınca şunu düşündüm:

Bugün bu ürünleri üreten küresel yiyecek ve dünya çapında ilaç şirketleri 1941’de Hitler’in destekçisiydi! Sizce bu tesadüf mü? Bu kişiler o dönemde gaz odalarıyla insanları yok ediyorlardı, şimdi ise gıdalarıyla insanları yok ediyorlar. Parası olmayan fakirler ise sağlıklı beslenemediği için yok oluyorlar. Yani anlayacağınız bu soykırımcılar yeni bir dünya kurma peşindeler.

Türkiye‘de birçok kişinin aklında sadece zeytin ağaçlarının kesilmesi kalmış. Fakat Özal ile başlayan büyük tarımsal kıyım ile milli stratejik tarımı yağlı urganla bitirdiler. Çünkü ABD ve AB endüstriyel tarıma geçmişti, bu yüzden elindeki malları satmak için yeni pazarlar keşfetmeye çalışıyorlardı. İşte Türkiye bu yeni pazarın içerisinde yer alıyordu. İşte sonuçlar;

Türkiye’nin 1980’lerde tarım ihracatı 2 milyar, ithalatı ise 51 milyon dolardı. Fakat ithalat 1999’da 3 milyar 93 milyon dolara ulaştı. Bugün ise ithalat 16,5 milyar dolara ulaştı. Fakat ne Özal nede Erdoğan bu konuda eleştirilmedi. Tarımsal üretimimiz bize yeter diyen Türkiye, yaptığı politikalar sonucu her tarımsal ürünü ithal etmeye başladı. İktidar ise bu politikayı halen sürdürüyor. İşte ülkemiz göz göre göre yok olmaya doğru gidiyor. Bunu fark eden zehir tacirleri de boş durmuyor. Bu durum sadece Türkiye’de değil, Güney Kore ve Japonya’da da var.

Burada yaşayan yoksullar evde değil dışarıda yemek yiyor. Nedeni ise evde yemek yapmak, dışarıya göre çok çok pahalı. Farkındaysanız, Türkiye’de de durum böyle. Tabi buda kanserli ve hastalıklı bir toplum olmamızı sağlıyor. Fast Food tüketen kişiler de şişmanlama, zeka geriliği ve yüksek oranda kanser riski bulunuyor. Bu durum ABD Senatosu tarafından açıklandı.

Soner Yalçın Saklı Seçilmişler kitabında özellikle şunların altını çiziyor; Ekmek, süt, yoğurt ve pirinç gerçekten göründüğü gibi mi? yoksa kimyasal bir ürün mü? Basit gıda hilelerini hesaba katmıyorum bile. Yani sorun düşündüğünüzden daha büyük!

Burada size uzun raf ömrü olan yiyeceklerden bahsediyorum. Tabi bunları tüketip tüketmemek size bağlı, fakat yoksul insanlar başka alternatif bulamadığı için en ucuza satılan yiyeceklere yöneliyorlar. Ayrıca mısır şurubu elde etmek için cıva kullanılıyor!

Türkiye’de 10 yılda diyabet hasta oranları %7,6’dan %13,4 yükseldi. Hatta insanları büyük bir kısmı bu hastalığın farkında olmadan hayatlarına devam ediyorlar. Kesinlikle bu konuda çok dikkatli olun.

Bir önceki yazımız olan Nutuk - Mustafa Kemal Atatürk başlıklı kitabımızda Nutuk Mustafa Kemal Atatürk ekitap indir, Nutuk Mustafa Kemal Atatürk ekitap oku ve Nutuk Mustafa Kemal Atatürk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Saklı Seçilmişler – Soner Yalçın” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.