Sahtekar - Sarah Smith - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sahtekar – Sarah Smith

Sahtekar – Sarah Smith

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mart 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 290
Yazar: Sarah Smith

470 Kişi Tarafından Görüldü

Orjinal adı: Faker olan sarah Smith e ait Sahtekar romanı hakkında;

 

Bustle’ın En Çok Beklenen Sonbahar Çıkışlarından Biri Başlangıç ​​yazarı Sarah Smith, iki ofis düşmanının sürecek bir aşk inşa etmek için farklılıklarını ortaya koyduğu bu eğlenceli ve seksi romantik komediyi canlandırıyor…

 

Emmie Echavarre profesyonel bir sahtekar. Ağırlıklı olarak asık suratlı, iri yarı erkeklerden oluşan bir elektrikli alet şirketi olan Nuts & Bolts’taki birkaç kadın çalışandan biri olarak hayatta kalabilmesi gerekiyor. Dokuzdan beşe, Pazartesiden Cumaya kadar, çivi gibi sağlam uysal gerçek benliğinin tam tersi.

 

 

İş arkadaşı Tate Rasmussen’i küçümsediğini taklit etmesi gerekmeyen bir şey. Tate, tanıştıkları günden beri ona düşmandır. Emmie’nin dostane selamları ve onu tanımaya yönelik tekrarlanan girişimleri, kaşlarını çatmaktan ve tek kelimelik kısa cevaplardan başka bir şey elde edemedi.

 

Thor benzeri pazılarına bakmadan duramaması çok kötü… Emmie ve Tate bir hayır kurumu inşaat projesinde birlikte çalışmak zorunda kalınca işler kızışıyor. Emmie, Tate’in yontulmuş dış görünüşünün altında yumuşak bir kalp olduğunu görmeye başlıyor, ancak geçmişi silmek ve onu sahip oldukları şeyin gerçek olduğuna ikna etmek için birkaç nazik sözden fazlası gerekecek.

Bir önceki yazımız olan Söyleyebileceğimizden fazlası - Brigid Kemmerer başlıklı kitabımızda Söyleyebileceğimizden fazlası, Söyleyebileceğimizden fazlası ekitap indir ve Söyleyebileceğimizden fazlası ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.