Saç Örgüsü - Laetitia Colombani - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Saç Örgüsü – Laetitia Colombani

Saç Örgüsü – Laetitia Colombani

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 8th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 196
Yazar: Laetitia Colombani

302 Kişi Tarafından Görüldü

Üç kadın. Üç hayat. Üç kıta…

Tek bir talep: özgürlük!

İtalya. Giulia, babasının atölyesinde çalışan genç bir kadın. Babasının geçirdiği kaza sonrası nesillerdir faaliyet gösteren, aile yadigârı o atölye ile ilgili bir gerçekle karşı karşıya kalıyor. Giulia’nın iki seçeneği var: Ya içinde sıkıştığı koşullardan kurtulmanın yolunu bulacak ya da orada boğulacak.

Kanada. Başarılı ve tanınmış Avukat Sarah, çalıştığı hukuk bürosunda uğruna ömrünü harcadığı terfinin arifesinde bir şey fark ediyor: bir hastalık. Tüm kariyer planları alt üst olmak üzere.

Hindistan. Smita, kast sisteminin en alt tabakası olan “Dalit”lerden biri.

“Kitabın kapağını kapattıktan sonra bile kopamayacağınız canlılıkta karakterlerin olduğu gerçek bir evrensel roman.”

Özet

‘Bu güzel, basit romanı bir oturuşta okumayı gerçekten çok sevdik.’ ELLE Fransa’dan en çok satan fenomen Smita, Giulia, Sarah: üç hayat, üç kıta, ortak hiçbir yanı olmayan, ancak yine de nadir bir cesaret ifadesi ile birbirine bağlanmış üç kadın bir örgüdeki üç iplik gibi. Hindistan. Smita dokunulmazdır, bir ‘fare avcısı’ ile evlidir, işi kendisinden önceki annesi gibi köyün tuvaletlerini çıplak elleriyle temizlemektir.

Hayali kızının aynı kaderden kurtulduğunu görmek ve okumayı öğrenmektir. Sicilya. Giulia, babasının Palermo’daki türünün son örneği olan peruk atölyesinde işçidir.

Şehrin kuaförlerinin sağladığı saçları sınıflandırır, yıkar, ağartır ve boyar. Babası ciddi bir kazanın kurbanı olduğunda, ailesinin bir yalanı yaşadığını çabucak keşfeder. . .

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Adası - Kiran Millwood Hargrave başlıklı kitabımızda Kadınlar Adası, Kadınlar Adası ekitap indir ve Kadınlar Adası ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.