S.E.C.R.E.T. kadınlığımın Romanı (Secret Serisi 1) - L. Marie Adeline - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

S.E.C.R.E.T. kadınlığımın Romanı (Secret Serisi 1) – L. Marie Adeline

S.E.C.R.E.T. kadınlığımın Romanı (Secret Serisi 1) – L. Marie Adeline

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ekim 6th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 278
Yazar: L. Marie Adeline

3.534 Kişi Tarafından Görüldü

Kocasının ölümünden beri Cassie Robichaud’nun hayatı pişmanlık ve yalnızlıkla doludur.

New Orleans’taki köhne Kafe Rose’da garsonluk yapan Cassie, her gece evinin yolunu tutup tek odalı dairesinin ıssızlığına sığınmaktadır. Ancak gizemli bir kadının kafede bıraktığı küçük defteri bulunca Cassie’nin dünyası sonsuza kadar değişir.

Defterde okuduğu şaşırtıcı derecede açık itiraflar Cassie’yi sarsıp aklını başından alır ve en sonunda onu, kadınların en çılgın, en mahrem cinsel fantezilerini yaşamalarına yardımcı olmaya adanmış gizli bir dernek olan S.e.c.r.e.t’la tanıştırır.

Cassie kısa süre sonra kendini, muhteşem erkeklerle paylaştığı on esrik fanteziden oluşan heyecan verici bir yolculuğun içinde bulur.

Çekingenliklerinden yavaş yavaş kurtulmaya başlarken, onu dönüştüren, ona tutkuyla yaşama cesareti veren yeni bir öz güven keşfeder kendinde. Eşit derecede kışkırtıcı, özgürleştirici ve duygusal açıdan güçlü olan S.e.c.r.e.t, fantezinin gerçek olduğu esrarlı bir dünyadır.

İstediğin her şey… İstemediğin hiçbir şey…

Birkaç ay sonra bir gece, Scott aradı ve onunla Kafe Ro-se’da buluşmamı istedi; davranışları için özür dileyecekti.

Ben de kabul ettim. İçkiyi bu kez temelli bıraktığını söyledi. Ama özürleri çok sığ geliyordu kulağa; davranışları da hâlâ sert ve savunmacıydı. Yemeğin sonunda ben gözyaşlarımı bastırmaya çalışıyordum; o da tepemde dikiliyor ve eğmiş olduğum başıma doğru son “özürlerini tıslarcasına fısıldıyordu.

“Ciddiyim. Sesimin pişman gelmediğini biliyorum ama Casie, yüreğimde her gün sana yaptıklarımla yaşıyorum Bunu unutmanı nasıl sağlayacağımı bilmiyorum,”dedi ve koşarak dışarı çıktı.Tabii hesabı ödemeyi de bana bıraktı.Dışarı çıkarken, garson arandığını söyleyen ilanı gördüm. Uzun zamandır veteriner kliniğindeki işimi bırakmayı düşünüyordum.

Orada öğleden sonra vardiyasında kedilerle ilgileniyor, köpekleri yürüyüşe çıkarıyordum ama Katrina kasırgası sonrasında evsiz kalan köpekleri kimse sahiplenmiyordu; bu yüzden işim daha çok herhangi bir sağlık sorunu olmayan hayvanların sıska bacaklarında küçük bir noktayı tıraş ederek onları ötenaziye hazırlamaktı.

Her gün işe gitmekten nefret etmeye başlamıştım.O kederli, yorgun gözlere bakmaktan nefret ediyordum.O gece restoran için başvuru formunu doldurdum.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Nehirler - Jean-Christophe Grange başlıklı kitabımızda Kızıl Nehirler ekitap indir, Kızıl Nehirler ekitap oku ve Kızıl Nehirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“S.E.C.R.E.T. kadınlığımın Romanı (Secret Serisi 1) – L. Marie Adeline” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.