Rüya Kız - Laura Lippman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rüya Kız – Laura Lippman

Rüya Kız – Laura Lippman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 261
Yazar: Laura Lippman

306 Kişi Tarafından Görüldü

Rüya Kız – Laura Lippman; Gerry Andersen’ın en başarılı romanı Dream Girl’ün baş karakteri Aubrey o kadar büyüleyici ki Gerry’nin okuyucuları onun gerçek olduğu konusunda ısrar ediyor. Gerry, onun sadece hayal gücünde var olduğunu biliyor. Aubrey nasıl oluyor da bir ucube düştüğünden beri yatağa bağlı Gerry’yi arayabilir? Çatı katında sanal bir mahkum olan Gerry, neredeyse hiç tanımadığı iki kadına bağımlıdır: Meraklı genç asistanı ve donuk, ağır zekalı bir gece hemşiresi.

 

Yoksa o, Gerry’nin hayatına tekrar girmeye çalışan eski bir kız arkadaşı olan Margot mu?

 

Ve neden kimse aramanın gerçekleştiğine inanmıyor?

 

Şimdi Aubrey onu ziyaret etmekle tehdit ediyor ve Gerry’nin ona bir borcu olduğunu söylüyor. Tehdit gerçek mi yoksa bunama belirtisi mi? Hangi senaryoyu tercih ederdi? Gerry hiç bu kadar yalnız, kafası bu kadar karışık ve bu kadar korkmuş olmamıştı.

 

Ve sonra başka bir kabusa uyanır – yatağının yanında bir kadın cesedi – ve sorumlu olup olmadığına dair korkunç belirsizlik.

 

New York Times’ın en çok satan ve çok satan kitabı Göldeki Leydi’nin devamı niteliğindeki Laura Lippman , gizemli telefon görüşmelerinden rahatsız olan, yaralanmadan aciz bir romancıyı içeren Misery’nin yankılarıyla birlikte karanlık, karmaşık bir psikolojik gerilim hikayesiyle geri dönüyor .

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.