Rüya Ateşi (Serisi 4) - Karen Marie Moning - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rüya Ateşi (Serisi 4) –  Karen Marie Moning

Rüya Ateşi (Serisi 4) – Karen Marie Moning

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Mart 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 168
Yazar: Karen Marie Moning

826 Kişi Tarafından Görüldü

Geçmişimi çalmış olabilirler. Ama geleceğimi elimden almalarına asla İzin vermeyeceğim.

İnsan ve Peri dünyaları arasındaki duvarlar yıkılmıştı. Doymak bilmez, ölümsüz Unseelieler buzdan hapishanelerinden kurtulduğunda, MacKayla Lane ölümcül bir tuzağa düşecekti. Peri Efendisi tarafından esir tutulan MacKayla’nın, kim ya da ne olduğuna dair her şey, zihninden silinmişti.

Oysa Mac, Sidhe-kahinlerini görebilen tek kişiydi ve iki dünyayı da kontrol edecek anahtarı elinde tutan gizemli kara büyü kitabının izini sürebilecek tek canlı da oydu… Hafızasını geri kazanmak, yalnızca ilk adımdı.

Mac, Dublin’in mücadele dolu sokaklarında savaşıp eski, gizli bir tarikatın tehlikeli ağına düşecekti. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı peri dünyasında, dostu olduğunu iddia edenlerin karmaşık yalanlarıyla mücadele edecekti.

Mac, her şeyini kaybettiğini düşünüyordu ama onu sarsacak bir gerçekle yüzleştiğinde, aslında oyunun daha yeni başladığını anlayacaktı. Kendine bile güvenmezken kime güvenebilirsin ki?

özet

Bazı insanlar doğanın karşı koyulmaz güçleri gibidir; rüzgar gibi veya taşların üzerinde akan su gibi, hayatları yeniden şekillendirirler.

Toprağın derinliklerine inen kökleri sayesinde gerçeği bildiğini ve herkesin korktuğu şeyden oraya gittiği için korkmadığını söylerdi.

O şiirden hala nefret ediyorum.Ama artık ne demek istediğini anlıyorum. Mac’in günlüğü

Yıkımın bu kadar güzel olabileceği kimin aklına gelirdi? Baştan çıkarıcı… Tüketici…Dördüncü aşığım… Savaş? Bana nazik davranıyor. Kaosu getiren, musibeti yaratan ve deliliği yapan için ironik bir durum; tabii eğer gerçekten oysa. Ne kadar denesem de yüzünü göremiyorum. Neden gizleniyor?

Tenimi ateşten elleriyle okşuyor. Tenim yanıyor, su topluyor, kemiklerim hiçbir insanın dayanamayacağı cinsel arzuyla birbirine geçiyor. Şehvet beni ele geçiriyor. Sırtım yay çizerken kavrulmuş dilim ve çatlak dudaklarımla daha fazlasını istiyorum.

Vücudumu doldururken susuzluğumu dindiriyor. Sıvı dilimin üzerine akıyor, gırtlağımdan geçiyor. Kıvranıyorum, içimde hareket ediyor. Bir an için deri, kas ve bir dövme görüyorum. Yine de yüzü yok. Kendini gizli tutan bu şey beni korkutuyor.

Serinin şimdiye kadarki en iyi kitabı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.