Rafael (Anita Blake Vampir Avcısı Romanları 28) - Laurell K. Hamilton - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rafael (Anita Blake Vampir Avcısı Romanları 28) – Laurell K. Hamilton

Rafael (Anita Blake Vampir Avcısı Romanları 28) – Laurell K. Hamilton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 213
Yazar: Laurell K. Hamilton

390 Kişi Tarafından Görüldü

Rafael (Anita Blake, Vampire Avcısı seri 28)  bilgi ve tanıtım amaçlı olarak siz okurlara sunulmaktadır. Telif hakkı talebi olduğu taktirde sitemizden kaldırılacaktır.

Farelerinin kralı Rafael, tacını korumak için ölümüne savaşmalıdır. En yakın müttefiklerinden bir tanesi olan Anita Blake’i, önceden hiç karşılaşmadığı bir rakiple yüzleşirken yanında istiyor. Anita’dan onun yanında olmak için her şeyi riske atmasını isteyecektir …. Ama sıçan sıçanlardan bazıları Rafael’in Anita’ya ve onun vampirlerle olan bağlarına çok fazla bağlı olmasından korkar.

ABD’de yalnızca bir doğaüstü kral için yer olduğuna ve Rafael’in onları kan emiciler için yiyecekten diğer bir şeye çevireceğine inanıyorlar.

Rafael, ya hepsini kurtarmak veya denerken ölmek için ihtiyaç duyduğu gücü ve şiddeti bulmak için halkının büyülü kalbine gidecek.

özet

Benim adım Anita Blake. Ben Preternatural Şubesi için bir Amerika Mareşaliyim ve daima arkadaşımın arkasını tutarım. Benden her şeyi riske atmamı istediklerinde bile… Farelerinin kralı Rafael, tacına karşı bir meydan okumayla karşı karşıya.

En yakın müttefiklerinden bir tanesi olan benden, önceden savaştığı hiçbir şeye benzemeyen tehlikeli bir rakibi alt etmesine yardım etmemi istiyor.

Ama bazı sıçanadamlar, Rafael’in bana ve vampir dünyasıyla olan bağlarıma fazla bağımlı olduğundan korkuyorlar. ABD’de yalnızca bir doğaüstü kral için yer olduğuna ve Rafael’in onları kan emiciler için bir av olarak terk edeceğine inanıyorlar.

Rafael’in düşmanları arasında yeni bir meydan okuyucu ortaya çıktı…

Bir önceki yazımız olan Ölüm Buzu "Dead Ice" (Anita Blake Vampir Avcısı 24) - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Ölüm Buzu "Dead Ice" Laurell K. Hamilton, Ölüm Buzu "Dead Ice" Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Ölüm Buzu "Dead Ice" Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.