Psikopat 2 - Mihri Mavi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Psikopat 2 – Mihri Mavi

Psikopat 2 – Mihri Mavi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Temmuz 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 382
Yazar: Mihri Mavi

180 Kişi Tarafından Görüldü

 

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana…

Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket bir taraftan Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.

 

Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da, bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez.

 

Öte yandan Kağan’ın abisi Onur’un Buket’ten istedikleri her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır’la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir.

 

Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i tekrar bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?

Bir önceki yazımız olan 2054: Çıkış Yok - Teri Terry başlıklı kitabımızda 2054: Çıkış Yok - Teri Terry, 2054: Çıkış Yok - Teri Terry ekitap indir ve 2054: Çıkış Yok - Teri Terry ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.