Polifonik Şizofren Arkadaşımla Sohbetler - Hasan Buğra Çoban - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Polifonik Şizofren Arkadaşımla Sohbetler – Hasan Buğra Çoban

Polifonik Şizofren Arkadaşımla Sohbetler – Hasan Buğra Çoban

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 4th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 48
Yazar: Hasan Buğra Çoban

2.079 Kişi Tarafından Görüldü

“Anlat, rahatlarsın” önermesi her zaman doğru değildir. Çünkü cümlelerimizi aktardığımız kişi ne kadar iyi bir dinleyicidir ve bizi dinledikten sonra neler söyleyecektir bilemeyiz.Sonuç olarak rahatlayayım derken anlattıkça şişebiliriz.

Bu yüzden daha bireysel ve risksiz eylemlere meyil etmekte yarar vardır. Mesela kafa dinlemek…

Kafa dinlemek eylemi, kendimizle yalnız kalarak bir dinginlik hali belirtmek için kullanılsa da; kafamızın bize neler söyleyeceğine göre de işler çok değişir.

Benim kafam benimle pek kafa dengi değildi. Bu yüzden, kendisiyle konuşmazsam olmazdı. İyi ki de konuşmuşum, çok iyi geldi. O kadar iyi geldi ki, bir ömür boyu beraber yaşamaya karar verdik.

Bir bedende kocarız umarım. Bence, ilk kendi kendine konuşup bu güzelliği keşfeden insan “Kendi kendine konuşan, delidir.” demiştir ki bu güzide eyleme herkes kontrolsüzce niyetlenmesin.

Şimdi siz de lütfen kendinizle beraber bu kitabın ilk sayfasını açarak bir delilik yapınız. Belki dört kişi okeye bile otururuz.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 48

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.