Peçenin Ötesinde Neler Var? - Harper L. Woods - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Peçenin Ötesinde Neler Var?  – Harper L. Woods

Peçenin Ötesinde Neler Var? – Harper L. Woods

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mayıs 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 418
Yazar: Harper L. Woods

122 Kişi Tarafından Görüldü

 

Peçenin Ötesinde Neler Var?; Yaklaşık 400 yıldır Peçe bizi Alfheimr’ın Fae’sinden korudu. Onların yokluğunda, yaşamlarımız Yeni Tanrıların rehberliğinde çöküş ve günahtan hayatta kalmaya ve erdeme geçti. Tüm hayatımı, aleve bir güve gibi parıldayan büyüye çekilip, dünyalarımız arasındaki sınırın yanındaki bahçelerle ilgilenerek geçirdim.

 

Sonra onların kılıçlarında öldük.

 

Tüm bunlar, Peçe’nin parçalandığı günü değiştirir ve perileri bir kez daha dünyamızın üzerine salıverir. Perinin büyüsü, almak istediklerimizi işaret ediyor, ancak Nothrek’i koruyan Sis Muhafızı, perilerin bizi ele geçirmesine izin vermeden hepimizi öldürecek. Eğer yirmi birinci yaş günümü özgür bir kadın olarak görmek istiyorsam, bildiğim her şeyden kaçmaktan başka çarem yok.

 

Şimdi, onların olanı talep edecekler.

 

Ama onlar beni yakalamadan önce, Caelum beni Vahşi Av’dan kurtardı. Fae işaretli ve kaçak, sadece hayal ettiğim şekillerde savaşabiliyor. Geçici ittifaktan her şeyi tüketen tutkuya, periler yaklaştıkça ve kötülük daha da yaklaştıkça bağımız güçleniyor. Hayatım tehlikedeyken, o istemeye cesaret edemediğim her şey ve göze alamayacağım bir oyalama. Daha büyük bir şey söz konusu olsa bile uzak duramıyorum.

 

Bu kitap 18 yaş ve üzeri okuyucular için uygundur. Olgun dil, sansürsüz şiddet ve daha koyu öğeler içeren müstehcen içerik vardır.

 

 pdf indir, ekitap indir, yandex indir, ücretsiz indir ve oku,

Bir önceki yazımız olan Gölün Hanımı "The Witcher Serisi 7" - Andrzej Sapkowski başlıklı kitabımızda Gölün Hanımı "The Witcher Serisi 7", Gölün Hanımı "The Witcher Serisi 7" ekitap indir ve Gölün Hanımı "The Witcher Serisi 7" ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.