Parlak Gölgeler (Wicked Lovely Serisi 4) - Melissa Marr - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Parlak Gölgeler (Wicked Lovely Serisi 4) – Melissa Marr

Parlak Gölgeler (Wicked Lovely Serisi 4) – Melissa Marr

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2012
Eklenme: Ocak 28th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 323
Yazar: Melissa Marr

1.242 Kişi Tarafından Görüldü

Parlak Gölgeler; Kızın gördüğü peri, Antik Yunan heykellerini andıran bir mükemmelliğe sahipti ve kendi sarayındakiler gibi gölgelerle yoğrulmamıştı. Karanlık ve ışık birlikte yayılıyordu periden. Böylesini hiç hissetmemişti. Sonra kız, perinin duruşundaki kibri farketti.

Bu tavır genç kıza, herkesi öldürebilecek olmasının verdiği güvenle saraylarda dolaşan perileri hatırlattı. Ancak Ani, bu gizemli periden korkmak yerine, ona doğru çekildiğini hissediyordu…

Benim harika canavarlarım Asia ve Dylan ‘a.Sizin anneniz olmak bir ayrıcalık…(Ve e e? Sizi, ben çok, en çok ve sonsuz seviyorum.*gülümsüyor * Bu, son sözü söylemek için nasıl bir yol?)

Devlin herhangi bir şey söylemeyince kız konuşmaya de­vam etti. “Bir centilmene benziyorsunuz.

Malikaneniz yakın­larda mı?

Anneniz veya kız kardeşleriniz?

Halam çok iyi bir evlilik yapmamı beklemiyor ama yanımda şaperonum olma­dan bir beyefendiyle konuştuğumu öğrenirse bundan mem­nun olmaz.”“Ben bir centilmen değilim.”Kız bembeyaz oldu.“Ve ablalarımla tanışmak hiçbir masumun başına gelme­sini dileyeceğim bir şey değildir,” diye ekledi Devlin.

“Geridönmelisin. Bunun kötü bir rüya olduğunu düşün. Buradan uzaklaş.”Kız etrafa bakındı, bakışları Periler Diyarı’nda dolaştı.Ağaçlardan sarkan örümcek ipeğinden hamakları, Kraliçe’nin bugün için yarattığı pembe ve altın rengi gökyüzünü inceledi.Ardından gözleri tekrar ona döndü.

Kız tarafından incelendiği süre boyunca Devlin hiç hare­ket etmeden durdu. Parlak saçları, insanlarınkine benzemeyen gözleri, keskin hatları ve dünya dışı hareketsizliği kızı korkut­muşa benzemiyordu.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.