Oynamak 2 - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Oynamak 2  –  Emma Chase

Oynamak 2 – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 198
Yazar: Emma Chase

314 Kişi Tarafından Görüldü

 

Oynamak 2 ; Dean Walker, hayatı basit tutmakla ilgilidir. Zahmetsizce yetenekli ve zekidir; yazlarını yerel bir grupta davul çalarak ve yılın geri kalanını büyüdüğü Jersey kasabasında lise öğretmenliği yaparak geçirir. Aşk hayatını da basit seviyor, güzel görünümü ve çekiciliği her zaman çok kolay hale getirdiği taahhütsüz birlikteliklerin tadını çıkarıyor.

 

Sonra Lainey Burrows ile tanışır. Ve basit, kolay hayatı alt üst olur.

 

Olması gereken tek şey vahşi bir tek gecelik ilişkiydi, bu yüzden Lainey cızırtılı yaz kaçamağının aynı zamanda oğlunun yeni matematik öğretmeni olduğunu öğrendiğinde şok olur. Ama bu, en beklenmedik bükülmeyle karşılaştırıldığında hiçbir şey değil – sıcak ilişki Lainey’i hamile bıraktı ve şimdi ebeveyn olmak üzereler.

 

Ortaya çıkan şey, basit olmayacak, ancak savaşmaya değecek, bağımlılık yaratan, doyumsuz, tatlı ve şefkatli bir romantizmdir.

 

“Bu hikaye hızlı tempolu, feci şekilde keskindi ve fevkalade yıldız anlatımıyla hayata geçirildi, hiç bitmesini istemediğim başka bir tartışılmaz hikaye.” Jessica, Angie ve Jessica’nın Rüya Gibi Okudukları

Bir önceki yazımız olan Kalp Prensibi (Öpücük III) - Helen Hoang başlıklı kitabımızda Kalp Prensibi (Öpücük III) - Helen Hoang, Kalp Prensibi (Öpücük III) - Helen Hoang ekitap indir ve Kalp Prensibi (Öpücük III) - Helen Hoang ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.