Örümcek Ağındaki Kız (Millennium Serisi 4) - Stieg Larsson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Örümcek Ağındaki Kız (Millennium Serisi 4) – Stieg Larsson

Örümcek Ağındaki Kız (Millennium Serisi 4) – Stieg Larsson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 24th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 266
Yazar: Stieg Larsson

564 Kişi Tarafından Görüldü

Örümcek Ağındaki Kız (Millennium Serisi 4) kitabından;

Halkı gözetleyenler, en sonunda halk tarafından gözetlenirler.

Lisbeth Salander, Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi NSA’in ağını hacklemiş ve çok önemli bazı bilgiler edinmiştir. Ejderha dövmeli kızın adaletsizliğe karşı duyduğu öfke hiç sönmeyecek bir alev gibidir, özellikle de o ateşi daha da harlayacak birtakım devlet sırlarını ele geçirdikten sonra.

Mikael Blomkvist, gecenin bir yarısı yapay zekâ konusunda uzman Profesör Balder’den gizemli bir telefon alır. Millennium’u içine düştüğü zor durumdan kurtaracak bir haberin kokusunu alan Mikael, profesörle görüşmeye gittiğinde örümceklerle dolu bir ağın içine düştüğünü fark eder. Ve işte böylece yıllar sonra Lisbeth’le yolları yeniden kesişir.

Korumak için öldürmeye hazır biri…

Gerçeklerin birbirine dolandığı bir ağ…

Ve avının peşini asla bırakmayacak bir örümcek.

Millennium serisi dördüncü kitabıyla bomba gibi geliyor. Örümcek ağına düşmeye hazır olun!

“Lisbeth Salander fanları rahat bir nefes alabilirsiniz, punk hacker kahramanımız emin ellerde. Lagercrantz Örümcek Ağındaki Kız’da Lisbeth’in yüreğinin ve geçmişinin derinliklerine inmeyi başarıyor, babasıyla ilgili anılar da cabası. Beş üzerinden beş.”USA Today

“Lagercrantz sözünde durmuş ve Millennium’u yeniden başarıyla diriltmiş. Hemen en yakındaki kitapçıya koşun.”Le Point

Kitabın konusu bir bilgisayar korsanlığı ve hackerlar ile ilgiliydi. Bu açıdan Lisbeth kadar olmasa da gayet yetenekli bilgisayar uzmanları geçiyor kitapta. Lisbeth’in hem bunlarla savaşı, hem çocukluğunun etkisiyle gelen erkeklerin kadınları ve çocukları ezmesi ve adaletsizliklere karşı savaşı ele alınıyor.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.