Örümcek Ağı - Agatha Christie - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Örümcek Ağı – Agatha Christie

Örümcek Ağı – Agatha Christie

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 193
Yazar: Agatha Christie

447 Kişi Tarafından Görüldü

Örümcek Ağı ; Henry Hailsham Brown’ın ikinci karısı Clarissa, sıkılmış diplomatik çevreleri için macera hikayeleri döndürmede ustadır. Oturma odasında bir cinayet işlendiğinde, özellikle de katilin genç üvey kızı Pippa olabileceğinden şüphelendiğinden, canlı dramayla baş etmeyi çok daha zor buluyor.

Daha da kötüsü, kurban Henry’nin ilk evliliğini bozan adam! Clarissa’nın hızlı konuşması, gerçeklerin kurgudan çok daha ürkütücü olduğunu öğrenirken, onu bazı tüyler ürpertici deneyimlere sokar…

Özet

Dışişlerinde gelecek vaat eden saygın bir diplomatın karısı olan Clarissa sürekli düş kurmakta, varsayımlar üretmektedir. Yine bir gün, “Aşağıya indiğimde kütüphanede bir ceset bulursam ne yaparım?” diye düşünür.

Ve sonunda ne yapacağını görme şansını yakalar, bir ceset bulur… hem de evinin salonunda. Onu ortadan kaldırma çabası içinde, evindeki konuklardan kendisine destek vermelerini ve suç ortağı olmalarını ister. Ancak tam da cesedi yok edip,  katili araştırma çabalarına giriştikleri sırada bir polis müfettişi çıkagelir ve bu gizem dolu olayların başlangıcı olur.

“Kendimi giderek artan bir sabırsızlıkla sayfaları çevirirken buldum…”   David Robson, Sunday Telegraph

Bir önceki yazımız olan Bütün Şeytanlar Burada - Louise Penny başlıklı kitabımızda Bütün Şeytanlar Burada, Bütün Şeytanlar Burada ekitap indir ve Bütün Şeytanlar Burada ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.