Öpücüğün Kuantum Tuhaflığı - Amy Noelle Parks - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Öpücüğün Kuantum Tuhaflığı  – Amy Noelle Parks

Öpücüğün Kuantum Tuhaflığı – Amy Noelle Parks

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Şubat 6th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 277
Yazar: Amy Noelle Parks

285 Kişi Tarafından Görüldü

Öpücüğün Kauntum Tuhaflığı, Orjinal ismi The Quantum Weirdness of the Almost-Kiss

Akıllı kızlar, aşık olmuş erkekler ve kuantum teorisi hakkında bir ilk.

On yedi yaşındaki Evie Beckham, her zaman matematik sevgisiyle meşgul olmuştur ve sık sık kaygıyla savaşmaktadır. Ayrıca, öpüşme fikrini her zaman biraz tuhaf bulmuştur. Ama son sınıfta, terapi ve arkadaşları sayesinde kendini eskisinden daha cesur hissediyor.

Belki ulusal matematik ve fizik yarışmasına girecek ya da yeni çocukla flört edecek kadar cesur olabilir. Bu arada, Evie’nin en iyi arkadaşı Caleb Covic, ona her zaman biraz aşık olmuştur. Bu yüzden Evie’nin yeni adamla tatlı buluşmasına tanık olmak zorunda kaldığında dehşete düşer.

Çaresiz Caleb, Evie’nin ilgisini çekmek için çevrimiçi bir forum kullanıyor ve bu biraz fazla iyi gidiyor. Şimdi Evie, romantizmden kaçınmaktan nasıl iki erkek – yoksa üç mü?

özet

On yedi yaşındaki Evie Beckham, Newton Akademisi’ne yeni transfer olan yakışıklı, mavi gözlü, sarkık saçlı, futbolcu Leo ile tanışana kadar flört etmekle hiç ilgilenmedi. Evie, en iyi arkadaşı Bex ve terapisti Anita’nın yardımıyla kaygısını yener ve Leo ile çıkmaya başlar.

Evie’nin kendisine aşık olan çocukluk arkadaşı Caleb Covic, Evie’nin Leo ile ilişkisini öğrendiğinde dehşete düşer. Çaresiz Caleb, ilgisini çekmek için çevrimiçi bir kişilik olan Milo’yu yaratır.

KARAR Platonik ilişkilerinde zorluklarla karşı karşıya kalan iki çocukluk arkadaşının yürek ısıtan hikayesi… ve belki daha fazlası.

Bir önceki yazımız olan Çaresiz Kararım - Ariana Godoy başlıklı kitabımızda Çaresiz Kararım - Ariana Godoy, Çaresiz Kararım - Ariana Godoy ekitap indir ve Çaresiz Kararım - Ariana Godoy ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.