Onu Bul (Dedektif DD Warren) - Lisa Gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Onu Bul (Dedektif DD Warren) – Lisa Gardner

Onu Bul (Dedektif DD Warren) – Lisa Gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 282
Yazar: Lisa Gardner

437 Kişi Tarafından Görüldü

Yedi yıl önce, kaygısız üniversite öğrencisi Flora Dane, bahar tatilinde kaçırıldı. 472 gün boyunca Flora, bir insanın ne kadar dayanabileceğini öğrendi.

 

Yaşadığı çileden sonra mucizevi bir şekilde hayatta olan Flora, son beş yılını FBI kurbanı avukatı Samuel Keynes ile çalışarak normal yaşamın ritmiyle yeniden tanıştırmak için harcadı. Onu sevmekten asla vazgeçmeyen bir annesi, dönüştüğü kişiden korkan bir erkek kardeşi ve asla eve dönememiş kızların fotoğraflarıyla kaplı bir yatak odası duvarı var.

 

Boston dedektifi DD Warren bir suç mahalline çağrıldığında – ölü bir adam ve onu öldüren bağlı, çıplak kadın – Flora’nın topluma döndüğünden beri diğer üç şüpheliyle uğraştığını öğrenir. Flora kurban mı yoksa kanunsuz mu?

Flora ortadan kaybolduğunda, DD çok daha kötü bir yırtıcının orada olduğunu fark eder. Bu sefer Flora Dane’in asla kaçmayacağına kararlı biri.

lisa gardner

Kendini bir araştırma bağımlısı olarak tanımlıyor, polis prosedürlerine, suçlu beyinlere ve çarpık entrikalara olan ilgisini en çok satan gerilim romanları dizisine dönüştürdü.

2010 tarihli KOMŞU adlı romanı, Uluslararası Gerilim Yazarlarından En İyi Gerilim Ödülü’nü kazandı. Lisa yürüyüş yapmayı, dünyayı dolaşmayı ve evet, okumayı, okumayı, okumayı sever!

 

Okuyucular, Lisa’nın son romanında ölmek üzere seçtikleri kişiyi aday gösterebilecekleri yıllık “Bir Arkadaşını Öldür, Bir Arkadaşını Sakat Et” Çekilişlerine katılmaya davet edilirler. İnsanlar kendilerini, eşlerini, patronlarını aday gösterdiler. Terapiden daha ucuz ve iki kat daha eğlenceli! Daha fazla ayrıntı için Lisa’nın web sitesini ziyaret edin.

 

Lisa’nın son romanı KAÇIRMADAN ÖNCE 19 Ocak 2021’de piyasada. Kayıp insanları bulma konusunda uzmanlaşmış, sıradan bir kadın olan Frankie Elkin ile tanışın.  On bir ay sonra, Angelique Badeau’nun ortadan kaybolması bir sır olarak kalır. Sessiz, çalışkan gence ne oldu? Frankie çok fazla soru sormanın tehlikelerini çabucak öğrenir, ancak bu, O KAYBOLMADAN ÖNCE olanların arkasındaki gerçeği keşfetmesini engelleyemez.

Bir önceki yazımız olan Tam Arkanızda (FBI Profiler) - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda Tam Arkanızda (FBI Profiler), Tam Arkanızda (FBI Profiler) ekitap indir ve Tam Arkanızda (FBI Profiler) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.