Ölümsüz "Savaş Lordlarının Yükselişi 2" - Gena Showalter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölümsüz “Savaş Lordlarının Yükselişi 2” –  Gena Showalter

Ölümsüz “Savaş Lordlarının Yükselişi 2” – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 352
Yazar: Gena Showalter

242 Kişi Tarafından Görüldü

 

New York Times’ın  en çok satan yazarı Gena Showalter,  Rise of the Warlords serisinin soğuk, acımasız bir suikastçı ve inatçı bir harp savaşçısını konu alan ikinci karanlık ve ateşli kitabı Ölümsüz’ü sunuyor… biri diğerinin eliyle ölmeye mahkum .

 

Tanrıların katili Halo Phaninon, bir makine kadar soğuk ve acımasızdır. Zafer için her çizgiyi aşar. Halo, yirmi dört saat içinde mitolojinin en azılı canavarlarından on iki tanesini öldürme görevi verildiğinde, hevesle kabul eder. Bunun dışında her sabah aynı güne uyanır ve yeni korkuları yeniden yaşamak zorunda kalır. Sadece bir kişi hafızasını korur – demir kontrolünü tehdit eden güzellik.

 

Ophelia the Flunk Out, yaşadığı felaketten nefret eder. Ailenin hayal kırıklığı, öldürmeyen ve güçsüz bir harpy savaşçısı – yoksa öyle mi? Neredeyse her gece kendi cinayetini tekrarlamaya mahkumdur, ancak her sabah onu kurtarmak ve yatağına çekmek için giderek daha fazla kararlı olan acımasız savaş lordu Halo ile tartışmak için ayağa kalkar.

 

Halo’nun inatçı Ophelia’ya karşı doymak bilmeyen arzusu onu çılgına çevirir… ve o sadece daha fazlasını ister. Zaman döngüsünde kalırsa, birlikte kalırlar. Ama kaçarsa, sonsuza kadar birbirlerini kaybederler.

Bir önceki yazımız olan Savaş Lordu "Savaş Lordlarının Yükselişi 1" - Gena Showalter başlıklı kitabımızda Savaş Lordu "Savaş Lordlarının Yükselişi 1", Savaş Lordu "Savaş Lordlarının Yükselişi 1" ekitap indir ve Savaş Lordu "Savaş Lordlarının Yükselişi 1" ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ölümsüz “Savaş Lordlarının Yükselişi 2” – Gena Showalter” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.