Ölümcül Merhamet 1-Karanlık Zafer 2 Ve Ölümlü Yürek 3 - Robin LaFevers - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölümcül Merhamet 1-Karanlık Zafer 2 Ve Ölümlü Yürek 3  –  Robin LaFevers

Ölümcül Merhamet 1-Karanlık Zafer 2 Ve Ölümlü Yürek 3 – Robin LaFevers

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Temmuz 29th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Robin LaFevers

588 Kişi Tarafından Görüldü

 

Robin LaFevers

La Fevers Los Angeles’ta büyüdü ve şimdi kocası ve iki oğluyla birlikte Güney Kaliforniya’da küçük bir çiftlikte yaşıyor. LaFevers, yaşam boyu süren bir hayvan sevgisine sahiptir bu genellikle romanlarında görülür.

Nathaniel Fludd, Beastologist serisi

Genç okuyucular için hazırlanan bu seri, RL LaFevers adı altında yayınlandı. Efsanevi canavarları aramak için dünyayı dolaşan Nathaniel (Nate) Fludd’ın maceralarını takip ediyor.

Phoenix’in Uçuşu (2009)

Basilisk’in İni (2010)

Ejderhaların Hazinesi (2010)

Tek Boynuzlu Atın Öyküsü (2011)

Theodosia

Edward dönemi Londra’sında ve Mısır’da geçen, RL LaFevers olarak yayınlanan bu orta sınıf çocuk dizisinde Theodosia, dünyayı ebeveynleri tarafından kurtarılan eski eserler üzerinde bulunan lanetlerden korurken Mısırbilim temalı maceralar yaşıyor.

Kaos Yılanları (2007)

Theodosia ve Osiris’in Asası (2008)

Horus’un Gözleri (2010)

Theodosia ve Son Firavun (2011)

Ölüm’ün Hizmetkarları (His Fair Assassin) Serisi I-II-III

Ölümcül Merhamet 1

On yedi yaşındaki Ismae, babasının onun için yaptığı anlaşmalı evlilik dehşetinden, gizemli bir keşiş tarafından kaçırılır ve götürüldüğü manastır ölüm Tanrısı Aziz Mortain için eğitilen, kendisininki gibi garip yara izleri taşıyan kızlarla doludur. Burada, Ölüm Tanrısının onu tehlikeli hediyeler ve korkunç bir kaderle kutsadığını öğrenecektir. Manastırda kalmayı seçerse rahibeler tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilecek ve Ölüm Tanrısı’nın intikamını alacaktır.

Ismae çok önemli bir görev için Breton sarayına gönderilir; hem entrika ve ihanetin ölümcül oyunlarına hem de yapması imkansız seçimlere karşı savunmasızdır: Ismae, Tanrısına mı yoksa kalbine mi hizmet edecek?

Ölüm’ün Hizmetkarları üçlemesinin ilk kitabı olan Ölümcül Merhamet tehlikeli bir aşk, zehirle gelen ölümler ve kendi yolunu bulmak üzerine…

Ölümcül Merhamet 1 pdf indir

 

Karanlığın Zaferi II

Genç, güzel ve zalim. Sybella, Yüzüne taktığı maske ile o artık, Ölüm’ün en tehlikeli silahı.

Babasını gazabı ürkütücü ve kardeşinin sevgisi tekinsiz. Ölüm’ün Hizmetkarları üçlemesinin ikinci kitabı olan Karanlık Zafer tehlikeli bir kaçış, karanlık güçler ve tarafını seçmek üzerine…

Karanlığın Zaferi II pdf indir

 

Ölümlü Yürek III

Annith kız kardeşlerinin manastırdan gidişini izledi hep. Doğuştan özel yeteneklere sahip bu kızlar, Ölüm Tanrısı’na hizmet eden suikastçılar olmak üzere manastırın yüksek duvarlarının ardına uçup gittiler.

En yakın iki arkadaşı Ismae ile Sybella’nın gidişini izlemek, kendi yeteneğini hâlâ keşfedememiş olan Annith için çok zordu.

Ülkesinde savas rüzgârları eserken, beklenmedik bir aşk usulca ona yaklaşırken ve yalanlar bir bir önüne serilirken… Annith hangi yolu seçecek?

 

Ölümlü Yürek III pdf indir

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.