O Benimle (Benimle 1) - Jessica Cunsolo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

O Benimle (Benimle 1)  –  Jessica Cunsolo

O Benimle (Benimle 1) – Jessica Cunsolo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 196
Yazar: Jessica Cunsolo

768 Kişi Tarafından Görüldü

O Benimle (Benimle 1) ; Yeni bir kasaba, yeni bir aşk, hayatta kalmak için bir şans daha. Başka bir yeni şehre gelen Amelia Collins, son sınıf dramasını ücretsiz olarak tamamlamaya ve bitirmeye yemin eder. Hatalar olamaz.

Amelia’yı onu bulmaya ve yok etmeye çalışan adamdan bir adım önde tutan şey, radarın altında kalmaktır.

Aiden’ın eski kız arkadaşı, Amelia’yı bulmasını kolaylaştıracak şekilde tehdit ettiğinde, Amelia’nın hızlı hareket etmesi gerekir.

Normal bir yaşam arzusuyla ezildiğini hisseden ve arkadaşlarını geride bırakmak istemeyen Amelia, hayatta kalmak ile gerçek aşk şansı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Yazar Hakkında

Jessica Cunsolo’nun genç yetişkin dizisi With Me, 2015 yılında platformda ilk hikayesi She’s With Me’yi yayınlamasından bu yana Wattpad’de 140 milyondan fazla okundu.

Roman o zamandan beri 2016 Watty En İyi Genç Kurgu Ödülü’nü kazandı ve Fransızca, İspanyolca ve İngilizce olarak yayınlandı. Hikaye ayrıca Sony Pictures Television ile TV için hazırlanıyor.

Benim serisi 2 ve 3 wattpad romanla devam edeyor.

Bir önceki yazımız olan Son O (The Last She Serisi) - H.J.Nelson başlıklı kitabımızda Son O (The Last She Serisi), Son O (The Last She Serisi) ekitap indir ve Son O (The Last She Serisi) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.