New York Düşerken - Şenol Ceviz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

New York Düşerken – Şenol Ceviz

New York Düşerken – Şenol Ceviz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2018
Eklenme: Kasım 23rd, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 335
Yazar: Şenol Ceviz

15.424 Kişi Tarafından Görüldü

“450 çocuk hiçbir zaman çocuk olmadı.” Onların eğitimi için milyarlarca dolarlık bir bütçe ayrıldı. En iyi eğitmenler bulundu, en iyi imkânlar seferber edildi. Her biri yetimhanelerden özenle seçilerek toplandı. Onlar eğitmenlerine göre görev, liderlerine göre işlenmeyi ekleyen değerli birer hammaddeydi.

Çok küçük yaşlardan itibaren en zorlu eğitimlerden geçtiler, en iyisini en iyisinden öğrendiler, cesaretliydiler, korkusuzdular. Oysa en başında onlar sadece masum birer çocuktu, şimdi ise nitelikli birer silah haline geldiler.

Onlar, dostları için candan birer yoldaş, düşmanları içinse o güne kadar karşılaştıkları en tehlikeli askerlerdi. Tek parolaları, hedefleri uğrunda önlerine çıkan her şeyi yok etmekti; bunu yaparken tereddüt dahi etmeyeceklerdi.

New York’ta adalet için başlayan bu savaşa pek çok ülkeden katılım sağlandı. Onlar, görev tanımları gereği birer hayaletten farksızdı, resmi bir operasyon yürütüyorlardı fakat bu operasyonun detaylarını küçük seçkin bir gruptan başka bilen yoktu. Yüzyıllardır egemen olan bu gizli imparatorluğa karşı yürüttükleri savaşı kazanabilecekler miydi?

New York Düşerken Romanı Tanıtım Amaçlıdır.

Adı:New York Düşerken
Yazar:Şenol Ceviz
Baskı tarihi:Kasım 5018
Sayfa sayısı:335
Format:Karton kapak
ISBN:9786058115637
Dil:Türkçe

New York Düşerken Roman pdf si Telif hakkı nedeniyle Kaldırılmıştır

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.