Nabız (Çarpışma Serisi 2) - Gail McHugh - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Nabız (Çarpışma Serisi 2) – Gail McHugh

Nabız (Çarpışma Serisi 2) – Gail McHugh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ekim 15th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 381
Yazar: Gail McHugh

62 Kişi Tarafından Görüldü

Yazar Nabız romanında bir aşkı zorlaştırıp tekrar doruklarda birleştiriyor. Aslında burada bir kadının kendini keşfetmesini, bir aşka bir kadına nasıl sahip çıkılmasını mükemmel bir şekilde hissettiren erkeğin aşkını bir film gibi izlettiriyor.

Emily Cooper tanıştıkları günden beri aklından çıkmayan Gavin Blake’le beraber olabilmek için her şeyi bir kenara bırakmaya hazırdır. Peki, Gavin yakında evlenecek olan Emily’yi hâlâ istemekte midir?

Kalbi kırılan Gavin, kendini toplumdan soyutlayan ve zihnini uyuşturan bir yaşam tarzına sığınmıştır. Emily ise ilişkilerde güçlü taraf olmaya alışık değildir ancak Gavin’e yardım edebilecek tek kişidir. Aralarındaki engel tanımaz tutku onları bir araya mı getirecektir yoksa ilişkilerini başlamadan bitirecek midir?

Emily, verdiği hatalı kararın farkına vardığında her şey için geç kaldığından neredeyse emindi. Ortadan kaybolan Gavin’i bulmak ve sevdiğini söylemek için peşine düştüğünde hayatındaki en doğru kararı verdiğini fark eder.

Gavin kırılan kalbine hiçbir şeyin iyi gelmeyeceğinden emindir. Sevdiği kadının başka bir adamın karısı olması düşüncesinden uzaklaşmak için kaçtığı yere kalbi de beraberinde gelmiştir. Tüm umutları tükendiğinde ise onu görür. Emily ona gelmiştir.

Aralarındaki tutku beraberinde getirdiği aşk ile harmanlanırken küçük bazı mucizeler ilişkilerini taçlandırır ama her şey her zaman bu kadar da güzel gitmez elbette…

Bir önceki yazımız olan Şimşek Hırsızı (Percy Jackson ve Olimposlular 1) - Rick Riordan başlıklı kitabımızda Şimşek Hırsızı ekitap indir, Şimşek Hırsızı ekitap oku ve Şimşek Hırsızı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.