Müzisyen - Daniel Silva - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Müzisyen – Daniel Silva

Müzisyen – Daniel Silva

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 350
Yazar: Daniel Silva

337 Kişi Tarafından Görüldü

Anında 1 numaralı  New York Times  en çok satan yazarından!

Bir Rus milyarderin ölümcül zehirlenmesi, Gabriel Allon’ı Avrupa’da tehlikeli bir yolculuğa ve arkadaşının ölümüyle ilgili gerçeğin anahtarını elinde tutabilecek bir müzik virtüözünün yörüngesine gönderir.

Allon’ın ortaya çıkardığı komplo, Batı demokrasisinin tam kalbine giden ve küresel düzenin istikrarını tehdit eden gizli para ve nüfuz kanallarına yol açar.

özet

Viktor Orlov’un ölümle uzun zamandır bir randevusu vardı.

Chelsea’nin seçkin Cheyne Walk’taki malikanesi, Londra’daki en sıkı korunan özel konutlardan biridir.

Önünde sabit telefonunun ahizesi, yarı sarhoş bir kadeh kırmızı şarap ve bir yığın belge vardı.

Metropolitan Polisi, bunların Orlov’un evine, Kremlin karşıtı Moskovskaya Gazeta’nın önde gelen araştırmacı muhabirlerinden biri tarafından teslim edildiğini belirledi . Muhabir cinayetten saatler sonra Londra’dan kaçtığında, MI6 onun Orlov’un zorlu savunmasını kurnazca nüfuz etmiş bir Moskova Merkezi suikastçısı olduğu sonucuna varır.

Gerçeği umutsuzca araması onu Londra’dan Amsterdam’a ve sonunda, Rusya cumhurbaşkanının çocukluk arkadaşı tarafından kontrol edilen özel bir istihbarat servisinin Batı’yı içeriden baltalamak için KGB tarzı “aktif önlemler” kullandığı Cenevre’ye götürecek.

 

Bir önceki yazımız olan Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ve James Patterson başlıklı kitabımızda Başkan'ın Kızı - Bill Clinton, Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ekitap indir ve Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.